sortuj: data dodania | alfabetycznie


Data dodania: 04/01/2018     Tagi: kosmetyka, spa, medycyna estetyczna, fryzjer, manicure,
Misją Kliniki Piękna Essence jest dotrzymywanie obietnic. Nie jest istotne, z jakim problemem zwróci się do nas klient. Naszym celem jest rozwiązać ten problem. Znakomite ekspertki w sposób indywidualny dopierają zabiegi z zakresu: kosmetologii ciała i twarzy, medycyny estetycznej, dietetyki, masaży a także manicure i pedicure, fryzjerstwa czy solarium.
Data dodania: 19/09/2017     Tagi: medycyna estetyczna, kosmetologia, liposukcja, chirurgia ogólna,
Kriocentrum to nowoczesny ośrodek medyczny o szerokiej gamie usług. Wykonywane tutaj zabiegi obejmują elementy chirurgii ogólnej, chirurgii plastycznej, leczenia i chirurgii żył (flebologia), chirurgii dolnego odcinka przewodu pokarmowego (proktologii) i dermatologii oraz praktycznie pełen zakres medycyny estetycznej i kosmetologii.
Data dodania: 19/09/2017     Tagi: implantacja włosów, przeszczepy włosów, artas system,
Skyclinic jest oddziałem najlepszej sieci klinik do transplantacji włosów z najnowszą technologią. Jako jedna z niewielu klinik w Polsce wykonujemy przeszczepy włosów metodą FUE z wykorzystaniem robota ARTAS System. Jest to jedyny robot na świecie, który potrafi z tak dużą szybkością i precyzją pobierać mieszki włosowe i wykonywać nacięcia dla przeszczepów implantacji włosów. Zabiegi przeprowadzane są dużo precyzyjniej, szybciej, bez bólu i co najważniejsze dla wielu Pacjentów, po zabiegu nie pozostają nieestetyczne blizny.
Data dodania: 19/09/2017     Tagi: turystyka medyczna, szpital, laryngologia,
Szpital św. Łukasza istnieje od 2000r a od 2011r działa w nowej siedzibie. W tym czasie zostało wykonanych ponad 25 tyś operacji. Na jego renomę zapracowali wysokiej klasy specjaliści, którzy zajmują się leczeniem szerokiego spektrum schorzeń z zakresu ortopedii, medycyny sportowej, laryngologii, chirurgii plastycznej, ogólnej, naczyniowej, onkologicznej oraz stomatologii, okulistyki i innych.
Data dodania: 02/10/2014     Tagi: hotel, restauracja, basen, Medi.Spa,
Hotel St.Bruno położony jest tuż przy kanale Łuczańskim obok zabytkowego mostu obrotowego. Giżycko to serce Mazur otoczone lasami i wieloma jeziorami dzięki czemu jest tak bardzo lubiane przez żeglarzy. Czterogwiazdkowy hotel posiada własny basen z jacuzzi i sauną suchą, strefę spa, restaurację i night club, w którym znajduje się kręgielnia.
Data dodania: 11/09/2014     Tagi: reumatyzm, rehabilitacja, Uzdrowisko, odnowa, zabiegi,
Uzdrowisko Goczałkowice-Zdrój
Data dodania: 26/08/2014     Tagi: Rehabilitacja, Porażenie Mózgowe, EuroSuit,
Euromed Centrum Rehabilitacji Sp z o.o zajmuje się usprawnianiem pacjentów- dzieci i dorosłych z mózgowym porażeniem dziecięcym, uszkodzeniami rdzenia kręgowego, urazami powypadkowymi, uszkodzeniami mózgu o różnej etiologii i zaburzeniami funkcji psychoruchowych.
Data dodania: 20/08/2014     Tagi: rehabilitacja, spa, zdrowie, hotel,
Bristol**** Art & Medical SPA to kompleks uzdrowiskowy usytuowany w ścisłym centrum Buska-Zdroju, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Zdrojowego. Rehabilitacja w Bristol**** Art & Medical SPA opiera się na indywidualnym i holistycznym traktowaniu Pacjenta i obejmuje swym zakresem leczenie narządu ruchu oraz schorzeń: ortopedycznych, neurologicznych, reumatologicznych, dermatologicznych, przewlekłych zespołów bólowych kręgosłupa oraz układu krążenia.
Data dodania: 22/04/2014     Tagi: Woda, Inhalacje, Fizjoterapia, Spa, Wellness,
Z dala od zgiełku miasta, w okolicach Karpacza, w otoczeniu Karkonoskiego Parku Narodowego, w miejscu niezwykle urokliwym, cichym, otoczonym zielonym oceanem świerków, znajduje się Jelenia Struga MEDICAL SPA ****
Data dodania: 14/01/2014     Tagi: wellness, odchudzanie, autorska dieta, poradnia dietetyczna, zdrowa restauracja,
Misją Hotelu Pro-Vita jest inspirowanie do życia w zdrowiu, szczęściu i harmonii. Najlepsza w Polsce marka wellness narodziła się z pasji i wiary w to, że może powstać miejsce relaksu spełniające najważniejsze potrzeby współczesnego człowieka. „Pro-Vita na zdrowe życie” - pod tą ideą kryje się: aktywny wypoczynek nad morzem, działania na rzecz rozwoju osobistego, smaczna i zdrowa kuchnia, autorska dieta oczyszczająca oraz zabiegi dla ciała, ducha i umysłu.
« Poprzednie 1 2