sortuj: data dodania | alfabetycznie


Data dodania: 31/12/2009     Tagi: teren, Wielkopolska, baza inwestycyjna, oferta,
Wielkopolska to region położony w zachodnio-centralnej części Polski. Zajmuje obszar 30 tys. km2 i jest drugim co do wielkości regionem kraju. Zamieszkuje w nim 3,4 mln mieszkańców. Usytuowanie Wielkopolski pozwoliło na utworzenie korzystnych krajowych i międzynarodowych połączeń transportowych. Przez region przebiega autostrada A2 łącząca Warszawę i Berlin. Natomiast w Poznaniu, stolicy regionu, znajduje się międzynarodowy port lotniczy Ławica (POZ) obsługujący rocznie blisko 1,5 miliona pasażerów.
Data dodania: 03/01/2011     Tagi: inwestycje, greenfield, biurowce, ulga podatkowa,
Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. (KSSE) stwarza niepowtarzalne warunki inwestorom, którzy chcą otwierać swoje fabryki oraz jednostki BPO/R&D w najbardziej atrakcyjnym inwestycyjnie, południowym regionie Polski. Inwestowanie na terenie KSSE umożliwia korzystanie z pomocy publicznej w formie zwolnień w podatku dochodowym CIT.
Data dodania: 07/07/2013     Tagi: Baza firm, Tereny inwestycyjne, Eksport, Import, Lubuskie,
Lubuskie Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów (COIE) funkcjonuje w ramach Wydziału Przedsiębiorczości Departamentu Rozwoju Regionalnego i Współpracy Zagranicznej Województwa Lubuskiego. Celem Lubuskiego COIE jest tworzenie klimatu do wzrostu poziomu konkurencyjności lubuskich przedsiębiorstw, poprzez ułatwienie dostępu do kompleksowych, wysokiej jakości i nieodpłatnych usług informacyjnych w zakresie niezbędnym do planowania, organizowania i realizacji eksportu i/lub inwestycji poza granicami Polski oraz zwiększanie poziomu inwestycji zagranicznych w Polsce, poprzez ułatwienie potencjalnym inwestorom zagranicznym dostępu do informacji na temat podejmowania działalności gospodarczej w Polsce i instrumentów wsparcia przedsiębiorczości, w tym zachętach inwestycyjnych.
« Poprzednie 1 Następne »