sortuj: data dodania | alfabetycznie


Data dodania: 02/02/2017     Tagi: meble,
Szynaka Meble Sp. z o.o. jest wiodącym producentem mebli w Polsce z rocznych obrotem blisko 250 mln EUR. Firma została założona w Lubawie w 1957 r. jako prywatne, rodzinne przedsiębiorstwo, a dzisiaj składa się z sześciu wyspecjalizowanych fabryk oraz nowoczesnego centrum logistycznego i showroomu, w którym organizowane są targi, imprezy promocyjne i szkolenia. Nasze motto ,,Szynaka-Meble zawsze blisko ludzi” widoczne jest w każdym aspekcie naszej działalności i obrazuje szczególną dbałość o zadowolenie klientów i satysfakcję pracowników.
Data dodania: 24/03/2016     Tagi: wyposażenie wnętrz, meble tapicerowane, meble,
Firma PPUH \\\"STOLAR\\\" jest producentem funkcjonalnych mebli mieszkaniowych, zarówno skrzyniowych jak i tapicerowanych.
Zakład Techniki Medycznej „Tech-Med.” Sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy, Polska, to producent szerokiej gamy specjalistycznych urządzeń i sprzętu medycznego do wyposażenia oddziałów szpitalnych, oddziałów IOM, oddziałów neonatologicznych oraz sal i gabinetów szpitalnych.
Data dodania: 25/09/2015     Tagi: MEBLE OGRODOWE, HOUSEHOLD, CAMPING, PODUSZKI,
Właścicielem marki Patio jest firma Dajar sp. z o.o.. Dajar jest dystrybutorem produktów gospodarstwa domowego (AGD) i mebli ogrodowych oraz profesjonalnych artykułów dla branży HoReCa. Podstawą naszej szerokiej oferty jest współpraca z największymi na świecie producentami. Sami również specjalizujemy się w produkcji, głównie mebli ogrodowych, kempingowych i poduszek, a także desek do prasowania i suszarek do bielizny. Firma Dajar współpracuje z największymi sieciami hipermarketów . Obsługujemy ponad 2000 sklepów.
Data dodania: 25/09/2015     Tagi: ceramika, nawierzchnie, chemia budowlana, Meble, płytki,
Firma Vinderen Sp. z o.o. istnieje od 2003 roku i od początku związana jest z branżą wyposażenia wnętrz.
Data dodania: 30/06/2015     Tagi: meble, wyposażenie wnętrz, projekty wnętrz, stolarstwo,
Oferujemy naszym Klientom nie tylko produkty, ale przede wszystkim kompletne wyposażenie lokali gastronomicznych. Zestawy wyposażenia wnętrz tworzone z podkreśleniem indywidualnego stylu Klienta, trafiają w najbardziej wyrafinowane gusta tak, by były zarówno funkcjonalne jak i przyjemne. Firma Bogajewicz jest jedną z najstarszych firm związanych z branżą stolarską, tapicerską i metalową w Polsce. Powstała w 1890 r. z pasji jej założyciela – Albina Bogajewicza.
Data dodania: 21/04/2015     Tagi: wyposażenie szpitalne, sprzęt rehabilitacyjny, sprzęt medyczny,
Metalowiec sp. z o.o. w Namysłowie istnieje od 1976 roku i jest doświadczonym producentem sprzętu rehabilitacyjnego i medycznego, krzeseł i foteli obrotowych oraz innych wyrobów metalowych. W chwili obecnej sprzęt medyczny i rehabilitacyjny stanowi podstawową ofertę naszej firmy. Jesteśmy znanym i cenionym producentem szpitalnych łóżek wielofunkcyjnych sterowanych elektrycznie, łóżek do opieki długoterminowej w odbudowie drewnianej , podstawowych łóżek szpitalnych, szafek przyłóżkowych, wózków do przewożenia chorych foteli do pobierania krwi, kozetek i innych mebli medycznych.
Data dodania: 17/11/2014     Tagi: Wyposażenie wnętrz, akcesoria meblowe, gałki, klamki, uchwyty,
GAMET S.A. jest niekwestionowanym liderem na rynku krajowym w segmencie dekoracyjnych akcesoriów meblowych i budowlanych.
TKZ POLSKA – producent okuć budowlanych Nasze doświadczenie oparte jest na blisko trzydziestoletniej tradycji produkcji zawiasów w rodzinnym przedsiębiorstwie w Polsce oraz 100-letniej historii produkcji zawiasów w czeskiej firmie TKZ Polna.
Komandor jest wiodącym producentem w dynamicznie rozwijającej się branży systemów drzwi przesuwanych i zabudowy wnęk. Przez ponad 18 lat obecności na światowym rynku stworzyliśmy nie tylko efektywny model dystrybucji, ale przede wszystkim doskonały produkt, znany obecnie prawie na całym świecie.
« Poprzednie 1 2