sortuj: data dodania | alfabetycznie


Data dodania: 20/05/2013     Tagi: black energy, energy drink,
Black Energy Drink to bezalkoholowy, gazowany napój przeznaczony dla dorosłych w okresie wytężonego wysiłku fizycznego i umysłowego. Napój pasteryzowany.
Data dodania: 16/06/2010     Tagi: stelaże, materace szpitalne, pokrowce, materace, materace hotelowe,
Największy polski producent materacy. Jesteśmy jednym z wiodących w kraju producentów materacy. Doskonały serwis, materiały oraz fachowe doradztwo pozwalają naszym klientom spać spokojnie. Rozwiązania, które proponujemy powstały w oparciu o kilkanaście lat doświadczeń i obserwacji. Są one obecnie najbardziej poszukiwanymi i praktycznymi wśród produktów na rynku materacy. Dotyczy to zarówno wytrzymałości, ergonomii, wzornictwa, jak również możliwości ich modyfikacji.
Data dodania: 28/03/2010     Tagi: galaretki, cukierki, słodycze, batony, bombonierki, ciastka,
“Solidarność” Firma Cukiernicza, jeden z polskich wiodących producentów wyrobów cukierniczych, została założona w roku 1952 w Lublinie. Połączenie tradycji wytwarzania czekolady z najnowszymi osiągnięciami techniki umożliwiło firmie zajęcie zasłużonej pozycji wśród liderów tak wymagającego rynku cukierniczego. Czekoladki, będące ważną częścią polskiego rynku cukierniczego, stanowią znaczną grupę produktów wytwarzanych przez naszą firmę. Doskonała jakość produktów, osiągana dzięki nowoczesnej technologii produkcji i naszym jedynym w swoim rodzaju receptom są atutem naszej firmy. Produkty „Solidarności” wyróżniają się różnorodnością smaków oraz dobranymi kolorami produktów, będącymi połączeniem estetyki I wpadającej w oko sztuki. Dostępnych jest wiele form oraz rodzajów opakowań, od bombonierek przez kartoniki, torebki oraz display`e.
Gold Drop sp. z o. o. w Limanowej istnieje na rynku od 1991 roku. Specjalizujemy się w produkcji szerokiej gamy środków czystości. Oferta handlowa firmy Gold Drop składa się z szerokiej gamy środków czystości pogrupowanych w kategorie płynów do naczyń, do podłóg, do szyb, produkty specjalistyczne, czyszczące, kosmetykę, a także kosmetyki samochodowe. Ofertę chemii gospodarczej uzupełniają odświeżacze powietrza, mydełka, gąbki, ściereczki i pumeksy. Produkty odpowiadają standardom światowym pod względem jakości, wydajności, estetyki opakowań. Wyprodukowane z najlepszych surowców poddawane są bardzo dokładnej kontroli na każdym etapie produkcyjnym. Produkty Gold Drop pomogą utrzymać czystość w każdym domowym pomieszczeniu.
Działamy na rynku Polskim i zagranicznym.
Data dodania: 28/03/2010     Tagi: PRZYPRAWY, CIASTKA, WAFLE, CZEKOLADY, SŁODYCZE,
Jesteśmy silną grupą kapitałową producentów słodyczy spod znaku Jutrzenki, Goplany, Kaliszanki, Helleny oraz firmy Ziołopex. Suma doświadczeń, technologii oraz potencjałów produkcyjnych współdziałających ze sobą firm, pozwoliła nam osiągnąć pozycję jednego z największych producentów słodyczy na polskim rynku (12%) i zdobyć silną pozycję na rynku przypraw. Ponad 2 000 pracowników zatrudnionych w zakładach w Bydgoszczy, Poznaniu, Kaliszu i Wykrotach wytwarza codziennie blisko 250 rodzajów słodyczy, przypraw, bakalii i herbat.
Data dodania: 07/02/2014     Tagi: kubki, jednorazowe, opakowania, sztućce, plastik,
Producent opakowań jednorazowych do żywności, sztućców, kubków, naczyń jednorazowych
Data dodania: 02/11/2010     Tagi: beztłuszowe, zdrowa żywność, Produkty spożywcze, bezglutenowe,
Kupiec należy do największych producentów zdrowej żywności w Polsce. Na rynku funkcjonuje od 1987 roku. Większość oferowanych produktów znajduje się u podstaw piramidy zdrowego żywienia i ma szerokie zastosowanie w dietetyce. Jako propagator idei zdrowej żywności firma dokłada wszelkich starań, aby oferowane produkty zawierały wyłącznie naturalne składniki i odpowiadały najwyższym standardom jakości.
Data dodania: 25/03/2010     Tagi: karmelki, bombonierki, czekoladki, słodycze, krówki,
Oferujemy: karmelki twarde, karmelki nadziewane, draże, pomadki mleczne (krówka), cukierki rozpuszczalne, chałwa, sezamki, cukierki czekoladowe, czekoladki nadziewane, praliny, bombonierki, robimy wyroby na specjalne życzenie klienta i w jego opakowaniu. Stosujemy różne formy podania 50gr, 100gr, 200gr, 500gr luzem i inne.
Data dodania: 04/03/2014     Tagi: sery żółte dojrzewające, nabiał,
Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Ozorkowie jest średniej wielkości firmą z 80-letnią tradycją położoną w centralnej części Polski.
« Poprzednie 1 2