sortuj: data dodania | alfabetycznie


Data dodania: 18/04/2010     Tagi: brodzik, wanny, Ceramika łazienkowa, umywalki, bidety, ,
Sanitec KOŁO Sp. z o.o. jest producentem oraz dystrybutorem szerokiej gamy wyposażenia łazienek i cieszy się w tej branży pozycją lidera. Firma należy do Grupy Sanitec - największego producenta sprzętu sanitarnego w Europie. Sanitec Kolo jest producentem produktów wyposażenia łazienek sprzedawanych pod marką KOŁO. Firma oferuje m.in.: ceramikę łazienkową, wanny i brodziki akrylowe, kabiny prysznicowe, meble łazienkowe, hydromasaże oraz wyposażenie łazienek przystosowane dla osób niepełnosporawnych. Ogromna ilość medali, nagród oraz wyróżnień świadczy o najwyższym uznaniu dla produktów Koło.
Data dodania: 13/04/2010     Tagi: art gospodarstwa domowego, ceramika, naczynia, garnki,
Zakłady Ceramiczne „BOLESŁAWIEC” Sp. z o.o. Jesteśmy producentem tradycyjnej ceramiki bolesławieckiej. Oferujemy ręcznie wytwarzaną z naturalnych surowców ceramikę dekorowaną w charakterystyczne dla regionu dekoracje stempelkowe. Nasze naczynia cechuje nie tylko piękno rękodzieła i oryginalny styl, ale również wysoka jakość i funkcjonalność.
Data dodania: 28/03/2010     Tagi: galaretki, cukierki, słodycze, batony, bombonierki, ciastka,
“Solidarność” Firma Cukiernicza, jeden z polskich wiodących producentów wyrobów cukierniczych, została założona w roku 1952 w Lublinie. Połączenie tradycji wytwarzania czekolady z najnowszymi osiągnięciami techniki umożliwiło firmie zajęcie zasłużonej pozycji wśród liderów tak wymagającego rynku cukierniczego. Czekoladki, będące ważną częścią polskiego rynku cukierniczego, stanowią znaczną grupę produktów wytwarzanych przez naszą firmę. Doskonała jakość produktów, osiągana dzięki nowoczesnej technologii produkcji i naszym jedynym w swoim rodzaju receptom są atutem naszej firmy. Produkty „Solidarności” wyróżniają się różnorodnością smaków oraz dobranymi kolorami produktów, będącymi połączeniem estetyki I wpadającej w oko sztuki. Dostępnych jest wiele form oraz rodzajów opakowań, od bombonierek przez kartoniki, torebki oraz display`e.
Data dodania: 28/03/2010     Tagi: PRZYPRAWY, CIASTKA, WAFLE, CZEKOLADY, SŁODYCZE,
Jesteśmy silną grupą kapitałową producentów słodyczy spod znaku Jutrzenki, Goplany, Kaliszanki, Helleny oraz firmy Ziołopex. Suma doświadczeń, technologii oraz potencjałów produkcyjnych współdziałających ze sobą firm, pozwoliła nam osiągnąć pozycję jednego z największych producentów słodyczy na polskim rynku (12%) i zdobyć silną pozycję na rynku przypraw. Ponad 2 000 pracowników zatrudnionych w zakładach w Bydgoszczy, Poznaniu, Kaliszu i Wykrotach wytwarza codziennie blisko 250 rodzajów słodyczy, przypraw, bakalii i herbat.
Data dodania: 25/03/2010     Tagi: karmelki, bombonierki, czekoladki, słodycze, krówki,
Oferujemy: karmelki twarde, karmelki nadziewane, draże, pomadki mleczne (krówka), cukierki rozpuszczalne, chałwa, sezamki, cukierki czekoladowe, czekoladki nadziewane, praliny, bombonierki, robimy wyroby na specjalne życzenie klienta i w jego opakowaniu. Stosujemy różne formy podania 50gr, 100gr, 200gr, 500gr luzem i inne.
Gold Drop sp. z o. o. w Limanowej istnieje na rynku od 1991 roku. Specjalizujemy się w produkcji szerokiej gamy środków czystości. Oferta handlowa firmy Gold Drop składa się z szerokiej gamy środków czystości pogrupowanych w kategorie płynów do naczyń, do podłóg, do szyb, produkty specjalistyczne, czyszczące, kosmetykę, a także kosmetyki samochodowe. Ofertę chemii gospodarczej uzupełniają odświeżacze powietrza, mydełka, gąbki, ściereczki i pumeksy. Produkty odpowiadają standardom światowym pod względem jakości, wydajności, estetyki opakowań. Wyprodukowane z najlepszych surowców poddawane są bardzo dokładnej kontroli na każdym etapie produkcyjnym. Produkty Gold Drop pomogą utrzymać czystość w każdym domowym pomieszczeniu.
1 2 Następne »