sortuj: data dodania | alfabetycznie


Data dodania: 31/07/2017     Tagi: helathy beverages, soft drinks,
UP’GO sp. z o.o. zajmuje się produkcją zdrowych napojów. Pierwszą wprowadzoną marką jest UP&GO Kombucha – napój herbaciany na bazie kombuchy, czyli grzybka japońskiego. Obecnie trwają pracę nad kolejnymi markami z zakresu super food: napój herbaciany matcha, woda kokosowa, woda z węglem aktywnym.
Data dodania: 27/02/2017     Tagi: MASŁO, MLEKO, SER, ŁACIATE, MLEKPOL,
Spółdzielnia Mleczarska MLEKPOL w Grajewie - największy producent mleka i wyrobów mleczarskich w Polsce. Produkty MLEKPOL-u powstają w 12 nowoczesnych, zakładach produkcyjnych. SM MLEKPOL w swojej ofercie posiada m.in: mleko i śmietanki UHT, masło, sery dojrzewające, ser mozzarella, serki topione i śmietankowe do smarowania, mleko i serwatkę w proszku.
Data dodania: 12/02/2016     Tagi: PRODUKTY MLECZNE, SER TOPIONY, PRODUCENT,
Firma SERTOP jest jednym z wiodących producentów serów topionych na rynku polskim.
Data dodania: 04/03/2014     Tagi: sery żółte dojrzewające, nabiał,
Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Ozorkowie jest średniej wielkości firmą z 80-letnią tradycją położoną w centralnej części Polski.
Data dodania: 07/02/2014     Tagi: kubki, jednorazowe, opakowania, sztućce, plastik,
Producent opakowań jednorazowych do żywności, sztućców, kubków, naczyń jednorazowych
Działamy na rynku Polskim i zagranicznym.
Data dodania: 20/05/2013     Tagi: black energy, energy drink,
Black Energy Drink to bezalkoholowy, gazowany napój przeznaczony dla dorosłych w okresie wytężonego wysiłku fizycznego i umysłowego. Napój pasteryzowany.
Data dodania: 22/07/2011     Tagi: , Frużelada, owoce w żelu, nadzienia, piekarnictwo, cukiernictwo,
Od ponad 110 lat firma Zentis specjalizuje się w przetwarzaniu owoców i rozwijaniu innowacyjnych koncepcji produktowych. Długoletnie doświadczenie i znaczące osiągnięcia w sferze naszej aktywności czynią z firmy Zentis sprawdzonego i niezawodnego partnera dla takich gałęzi przemysłu spożywczego jak mleczarstwo, piekarstwo i produkcja słodyczy. W Polsce firma produkuje od 15 lat.
Data dodania: 02/11/2010     Tagi: beztłuszowe, zdrowa żywność, Produkty spożywcze, bezglutenowe,
Kupiec należy do największych producentów zdrowej żywności w Polsce. Na rynku funkcjonuje od 1987 roku. Większość oferowanych produktów znajduje się u podstaw piramidy zdrowego żywienia i ma szerokie zastosowanie w dietetyce. Jako propagator idei zdrowej żywności firma dokłada wszelkich starań, aby oferowane produkty zawierały wyłącznie naturalne składniki i odpowiadały najwyższym standardom jakości.
Data dodania: 16/06/2010     Tagi: stelaże, materace szpitalne, pokrowce, materace, materace hotelowe,
Największy polski producent materacy. Jesteśmy jednym z wiodących w kraju producentów materacy. Doskonały serwis, materiały oraz fachowe doradztwo pozwalają naszym klientom spać spokojnie. Rozwiązania, które proponujemy powstały w oparciu o kilkanaście lat doświadczeń i obserwacji. Są one obecnie najbardziej poszukiwanymi i praktycznymi wśród produktów na rynku materacy. Dotyczy to zarówno wytrzymałości, ergonomii, wzornictwa, jak również możliwości ich modyfikacji.
« Poprzednie 1 2