sortuj: data dodania | alfabetycznie


Data dodania: 05/06/2017     Tagi: INCO, produkty chmiczne, nawozy, opakowania plastikowe,
GRUPA INCO S.A. działa na polskim rynku od 1947 roku. Spółka reprezentuje wyłącznie rodzimy kapitał prywatny. We wszystkich swoich zakładach, zlokalizowanych na terenie całego kraju, zatrudnia blisko 700 osób. Siedziba główna firmy znajduje się w Warszawie.
LERG S.A jest producentem szpachli marki POLFILL. Marka POLFILL istnieje na rynku od 2005r. W 2005 roku firma LERG SA – producent żywic syntetycznych, jedna z największych firm branży chemicznej w Polsce opracowała żywicę bazową, najważniejszy składnik szpachlówek poliestrowych i podjęła decyzję o utworzeniu nowej grupy produktowej. I tak przez kolejne lata sukcesywnie wprowadzała na rynek kolejne produkty do renowacji karoserii samochodowych.
Firma Novol powstała w 1978 roku i szybko przekształciła się z niewielkiego przedsiębiorstwa zaspokajającego potrzeby lokalnego rynku w największego w Polsce producenta rozwiązań dla lakiernictwa.
Data dodania: 02/02/2010     Tagi: Chemia i nawozy sztuczne,
Przepraszamy - dział w trakcie rozbudowy. Staramy się wyszukać najlepsze firmy z sektora w trosce o odwiedzających nasze strony.
« Poprzednie 1 Następne »