sortuj: data dodania | alfabetycznie


Data dodania: 15/08/2018     Tagi: mleczarstwo, mleko wproszku, przetwórstwo,
Kategoria: Żywność i Przetwórstwo Nasze przedsiębiorstwo jest producentem maszyn rolniczych dla farm mlecznych, takich jak mieszalniki do pasz, rozrzutniki, przyczepy oraz producentem wysoko zaawansowanej technologii i systemów membranowych przeznaczonych dla wielu gałęzi przemysłu, szczególnie spożywczego i mleczarskiego. Posiada silnie rozwinięte zaplecze produkcyjne, wsparte wysoko wykwalifikowaną kadrą techniczno-inżynieryjną oraz projektowo-badawczą.
Data dodania: 06/04/2016     Tagi: kompresory tłokowe, kompresory śrubowe, kompresory,
Firma WAN - polski producent sprężarek działająca na rynku pneumatyki od 1950 roku proponuje Państwu profesjonalne kompresory śrubowe oraz tłokowe . Doświadczenie oraz stosowanie najnowocześniejszych rozwiązań z dziedziny pneumatyki dają nam możliwość tworzenia maszyn najwyższej jakości, gwarantujących niezawodność. Ofertę kierujemy do dużych zakładów przemysłowych jak i mniejszych warsztatów.
Andoria-Mot Sp. z o.o. to firma, której początki działalności sięgają 1945 roku, wtedy rozpoczęto produkcję maszyn rolniczych, następnie silników wysokoprężnych. Pierwsze produkowane silniki to jednocylindrowe: S60,S320,S231, S301 oraz 1CA90 i 2CA90( wersja 2 –cylindrowa). Na bazie silnika S320 produkowane były także jednostki : 2,3 i 4 cylindrowe z zastosowaniem do produkcji zespołów napędowych i agregatów prądotwórczych.
Data dodania: 29/05/2015     Tagi: tłoki, tuleje cylindrowe, sworznie,
Firma ZŁOTECKI istnieje od roku 1972. Początkiem działalności naszej fabryki były usługi naprawy samochodów. W połowie lat osiemdziesiątych XX wieku, w związku z zachodzącymi zmianami ekonomicznymi naszego kraju została podjęta decyzja o uruchomieniu produkcji części do silników spalinowych. Duże zainteresowanie naszych odbiorców, rosnący popyt na produkowane części doprowadził do szybkiego rozwoju naszej firmy. Ciągłe inwestycje w rozwój oraz poprawę jakości wykonywanych produktów zaowocowały decyzją o uruchomieniu produkcji precyzyjnych i odpowiedzialnych części silnikowych jakimi są tłoki silnikowe. Błyskawiczny rozwój produkcji tłoków wskazał kierunek rozwoju naszego przedsiębiorstwa. Dziś zdecydowaną większość naszej sprzedaży stanowią tłoki do silników spalinowych.
Data dodania: 13/03/2014     Tagi: młyny zbożowe, maszyny dla przemysłu spożywczego, ,
Projektowanie i budowa młynów zbożowych. Portfolio produktów: Odsiewacze płaskie, Odsiewacz kwadratowy, Przewsiewacze, Wialnie kaszkowe, Linie technologiczne, Maszyny dla przemysłu spożywczego, Separatory bębnowe, powietrzno-sitowe, Wybieraki, Tryjery, Mieszarki, Montaż młynów, Budowa instalacji specjalnych, Wyposażenie młynów, osprzęt młyński, Urządzenia czyszczące, Budowa maszyn, Śluzy, Przenośniki, Filtrocyklony, Nawilżacze
DOLZAMET – Fabryka Łańcuchów Sp.z o.o. jest jednym z ważniejszych w Europie producentów łańcuchów napędowo-rolkowych, płytkowych, specjalnych i transportowych. Fabryka swoją działalność rozpoczęła w 1946 roku i do chwili obecnej jest ściśle związana z przemysłem metalowym.
Działamy na rynku Polskim i zagranicznym.
Data dodania: 13/03/2012     Tagi: kosiarki pługi komunalne maszyny rolnicze,
Firma SaMASZ została założona w 1984r. Dzięki ciągłemu rozwojowi osiągnęliśmy pozycję największego polskiego i jednego z czołowych europejskich producentów maszyn rolniczych i komunalnych.
Data dodania: 09/01/2012     Tagi: zbiorniki procesowe, homogenizatory, pasteryzatory, wymienniki ciepła,
Fabryka SPOMASZ w Bełżycach specjalizuje się w projektowaniu, wykonywaniu, kompletacji, montażu i serwisie maszyn i urządzeń oraz linii technologicznych dla mleczarni, wytwórni lodów, ketchupu, majonezu, soków, czekolady, ciastek i karmy dla zwierząt, dla budownictwa produkujemy rurowe i płytowe wymienniki ciepła oraz zasobniki ciepłej wody.
Data dodania: 28/11/2009     Tagi: Pierścienie tłokowe, części zamienne, części silnika,
WCS MAR-MOT Sp. z o.o. we Wrześni jest dostawcą pierścieni tłokowych i innych części zamiennych do różnych rodzajów pojazdów, maszyn i urządzeń. Firma posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji pierścieni tłokowych. Aktualna oferta obejmuje pierścienie tłokowe stosowane w samochodach osobowych, ciągnikach rolniczych, silnikach przemysłowych, sprężarkach i urządzeniach hydraulicznych.
« Poprzednie 1 Następne »