sortuj: data dodania | alfabetycznie


Data dodania: 07/11/2014     Tagi: warzywa, owoce, zdrowa żywność, płatki zbożowe,
Firma Agrol Sp. z o.o. rozpoczęła swoją działalność w 1996 roku. Od początku istnienia, przez 16 lat firma pozostaje wierna swojej misji, czyli zaspokajaniu potrzeb klientów.
Data dodania: 15/08/2018     Tagi: mleczarstwo, mleko wproszku, przetwórstwo,
Kategoria: Żywność i Przetwórstwo Nasze przedsiębiorstwo jest producentem maszyn rolniczych dla farm mlecznych, takich jak mieszalniki do pasz, rozrzutniki, przyczepy oraz producentem wysoko zaawansowanej technologii i systemów membranowych przeznaczonych dla wielu gałęzi przemysłu, szczególnie spożywczego i mleczarskiego. Posiada silnie rozwinięte zaplecze produkcyjne, wsparte wysoko wykwalifikowaną kadrą techniczno-inżynieryjną oraz projektowo-badawczą.
Data dodania: 20/01/2014     Tagi: słodycze, lizaki,
„ARGO” to 20 lat tradycji w produkcji słodyczy.
Data dodania: 07/02/2016     Tagi: Nameko, Pioppino, Oyster mushroom, shiitake, Eryngii,
Biadala Mushrooms zajmuję się od ponad 20 lat produkcją grzybów egzotycznych. Nasz produkt dostarczamy jako świeży, nieprzetworzony i spełniający najwyższe wymogi jakościowe.
Data dodania: 20/05/2013     Tagi: black energy, energy drink,
Black Energy Drink to bezalkoholowy, gazowany napój przeznaczony dla dorosłych w okresie wytężonego wysiłku fizycznego i umysłowego. Napój pasteryzowany.
Data dodania: 06/11/2014     Tagi: Cukierki, słodycze, artykuły spożywcze, ,
Od ponad 60 lat jesteśmy jednym z największych w Polsce producentów karmelków twardych i nadziewanych. Nasza firma zlokalizowana jest w Lublinie.
Data dodania: 28/03/2010     Tagi: galaretki, cukierki, słodycze, batony, bombonierki, ciastka,
“Solidarność” Firma Cukiernicza, jeden z polskich wiodących producentów wyrobów cukierniczych, została założona w roku 1952 w Lublinie. Połączenie tradycji wytwarzania czekolady z najnowszymi osiągnięciami techniki umożliwiło firmie zajęcie zasłużonej pozycji wśród liderów tak wymagającego rynku cukierniczego. Czekoladki, będące ważną częścią polskiego rynku cukierniczego, stanowią znaczną grupę produktów wytwarzanych przez naszą firmę. Doskonała jakość produktów, osiągana dzięki nowoczesnej technologii produkcji i naszym jedynym w swoim rodzaju receptom są atutem naszej firmy. Produkty „Solidarności” wyróżniają się różnorodnością smaków oraz dobranymi kolorami produktów, będącymi połączeniem estetyki I wpadającej w oko sztuki. Dostępnych jest wiele form oraz rodzajów opakowań, od bombonierek przez kartoniki, torebki oraz display`e.
Data dodania: 13/06/2016     Tagi: nutella, FMCG, foodstuff, lotus, fairy,
GeNaTa European Goods specjalizuje się w hurtowej sprzedaży szerokiego spektrum towarów chemii gospodarczej, kosmetyków, perfumerii i artykułów spożywczych wiodących europejskich producentów, takich jak, Procter&Gamble, Henkel, L`oreal, Beiersdorf, Colgate-Palmolive, Unilever, Nestle, Mars, Mondelez oraz wiele innych.
Data dodania: 07/01/2015     Tagi: Słodycze, cukierki, krówki,
Cukierki \"Krówki\" są jednymi z najstarszych i najbardziej cenionych polskich słodyczy. Tradycja wyrobu tych wyśmienitych łakoci w Opolu Lubelskim sięga początku lat 50-tych ubiegłego wieku. Krówki przez Nas produkowane nadal powstają według dawnej receptury na bazie najwyższej jakości mleka, śmietany, cukru i syropu glukozowego.
Data dodania: 25/11/2009     Tagi: sok, makarony, La Festa, herbata, kawa,
Grupa Maspex Wadowice jest liderem na rynku producentów soków, nektarów i napojów w Polsce, w Czechach, na Słowacji, a także ich wiodącym producentem na Węgrzech, w Rumunii i Bułgarii. Jest również czołowym producentem produktów instant (cappuccino, kakao, zabielacze w proszku, herbatki rozpuszczalne) w Europie Środkowo-Wschodniej, oraz liderem na rynku makaronów w Polsce oraz w Rumunii. Do najsilniejszych marek znanych zagranicą należą: La Festa, Brumi, Ekland, Tymbark, Kubus, Lubella. Cieszą się one dużym zaufaniem handlowców i konsumentów, o czym świadczą liczne nagrody przyznawane poszczególnym markom.