sortuj: data dodania | alfabetycznie


Data dodania: 09/01/2010     Tagi: płatki, zdrowa, batony, żywność, musli,
SANTE jest polską, rodzinną firmą założoną w 1992r. Na przełomie czasu, z małego, rodzinnego przedsięwzięcia, firma stała się nowoczesnym, profesjonalnie zarządzanym i dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem. SANTE to wiodący producent i dystrybutor zdrowej żywności . W naszej ofercie znaleźć można szeroką gamę produktów śniadaniowych takich jak granola, crunchy i musli, batony zbożowe i wiele innych produktów.
Data dodania: 01/12/2009     Tagi: CAPPUCCINO, KAWA, HERBATA, MOKATE,
MOKATE - jeden z wiodących polskich producentów napojów instant oraz herbat, a także uznany ich eksporter. Sztandarowym produktem firmy jest jej cappuccino instant. Oprócz cappuccino, coraz większą popularnością wśród klientów polskich i zagranicznych cieszą się herbaty, różne napoje czekoladowe, kakao, kawy instant oraz śmietanki do kawy, a także półprodukty dla przemysłu spożywczego. MOKATE posiada większość dostępnych międzynarodowych certyfikatów jakości, a jego produkty zostały nagrodzone wieloma medalami na międzynarodowych targach.
Data dodania: 28/11/2009     Tagi: kazeina, serwataka, proszek, kazeiniany, mleko,
Najmocniejszą stroną Polsero jest eksport. Wysyłamy nasze produkty do Ameryki Północnej, Europy, Azji i Afryki. Nasz potencjał produkcyjny pozwala oferować cenione przez nabywców, a zarazem atrakcyjne cenowo produkty. Sukcesy zawdzięczamy nowoczesnej, unikalnej pod względem technologicznym linii produkcyjnej, obsługiwanej przez wysoko wykwalifikowaną załogę, której wiedza i doświadczenie zawodowe oraz zaangażowanie i dyscyplina decydują o konkurencyjności naszych wyrobów.
Data dodania: 25/11/2009     Tagi: sok, makarony, La Festa, herbata, kawa,
Grupa Maspex Wadowice jest liderem na rynku producentów soków, nektarów i napojów w Polsce, w Czechach, na Słowacji, a także ich wiodącym producentem na Węgrzech, w Rumunii i Bułgarii. Jest również czołowym producentem produktów instant (cappuccino, kakao, zabielacze w proszku, herbatki rozpuszczalne) w Europie Środkowo-Wschodniej, oraz liderem na rynku makaronów w Polsce oraz w Rumunii. Do najsilniejszych marek znanych zagranicą należą: La Festa, Brumi, Ekland, Tymbark, Kubus, Lubella. Cieszą się one dużym zaufaniem handlowców i konsumentów, o czym świadczą liczne nagrody przyznawane poszczególnym markom.