sortuj: data dodania | alfabetycznie


Data dodania: 08/04/2013     Tagi: olej z oliwą z oliwek, olej jadalny, olej rzepakowy,
Komagra Sp. z o.o. jest jednym z największych producentów oleju rzepakowego w Polsce. Produkujemy wysokiej jakości, w pełni rafinowany rzepakowy olej jadalny z przeznaczeniem na cele spożywcze. Oferujemy go w następujących opakowaniach:luzem, w paleto pojemnikach i w butelkach PET 1, 3 i 5 litrowych. Posiadamy niezbędne w produkcji i dystrybucji żywności certyfikaty i zezwolenia zgodne z obowiązującym prawem.
Data dodania: 24/02/2013     Tagi: zielarstwo, herbata,
Nasze produkty dostarczane są do małych firm rodzinnych jak i światowych potentatów działających w przemyśle farmaceutycznym, spożywczym i kosmetycznym. Jesteśmy elastyczni i cierpliwi, gotowi przygotować ładunek 50kg jak i 100 ton w oparciu o wymogi i specyfikacje naszych klientów.
Warmińskie Zakłady Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego Sp. z o.o. zostały założone w 1934 roku w regionie Dolnego Powiśla, na terenie gdzie występują bardzo dobre warunki klimatyczno-agralne dla produkcji rolniczej ukierunkowanej na uprawy warzyw i owoców. Przedsiębiorstwo zlokalizowane jest w Kwidzynie w województwie pomorskim, w odległości około 100 km od portów morskich w Gdańsku i Gdyni. Spółka jest największym w kraju producentem groszku zielonego, który stanowi główny produkt wśród mrożonek i konserw.
Data dodania: 03/01/2012     Tagi: sprzedaż jabłek, gruszki, jabłka, świeże owoce, owoców,
Sądecka Grupa Producentó Owoców i Warzyw Zdrowe i smaczne świeże owoce, m.in.: Jabłka,Gruszki,Śliwki,Wiśnie,Maliny Nasze owoce wyprodukowane są tradycyjnymi metodami. Każde gospodarstwo zrzeszone w Spółce prowadzi uprawy zgodnie ze standardami Globalgap (Eurepgap) „Owoce i warzywa”, dzięki czemu oferowane produkty są najwyższej jakości.
Data dodania: 22/07/2011     Tagi: , Frużelada, owoce w żelu, nadzienia, piekarnictwo, cukiernictwo,
Od ponad 110 lat firma Zentis specjalizuje się w przetwarzaniu owoców i rozwijaniu innowacyjnych koncepcji produktowych. Długoletnie doświadczenie i znaczące osiągnięcia w sferze naszej aktywności czynią z firmy Zentis sprawdzonego i niezawodnego partnera dla takich gałęzi przemysłu spożywczego jak mleczarstwo, piekarstwo i produkcja słodyczy. W Polsce firma produkuje od 15 lat.
Data dodania: 02/11/2010     Tagi: beztłuszowe, zdrowa żywność, Produkty spożywcze, bezglutenowe,
Kupiec należy do największych producentów zdrowej żywności w Polsce. Na rynku funkcjonuje od 1987 roku. Większość oferowanych produktów znajduje się u podstaw piramidy zdrowego żywienia i ma szerokie zastosowanie w dietetyce. Jako propagator idei zdrowej żywności firma dokłada wszelkich starań, aby oferowane produkty zawierały wyłącznie naturalne składniki i odpowiadały najwyższym standardom jakości.
Data dodania: 27/10/2010     Tagi: Słodycze, Cukierki, Lizaki,
Firma Astra powstała w 1993 roku. W początkowej fazie rozwoju była wyłącznie firmą rodzinną, obecnie posiada osobowość prawną jako spółka prawa handlowego - 100% udziałów spółki stanowią udziały osób fizycznych. Podstawowym przedmiotem działalności firmy jest produkcja słodyczy na bazie karmelu. Wytwarzamy: Lizaki deseniowe o różnej gramaturze i smakach, lizaki nadziewane, lizaki kuliste, cukierki - Cytruski landryny i sople choinkowe.
Data dodania: 28/03/2010     Tagi: galaretki, cukierki, słodycze, batony, bombonierki, ciastka,
“Solidarność” Firma Cukiernicza, jeden z polskich wiodących producentów wyrobów cukierniczych, została założona w roku 1952 w Lublinie. Połączenie tradycji wytwarzania czekolady z najnowszymi osiągnięciami techniki umożliwiło firmie zajęcie zasłużonej pozycji wśród liderów tak wymagającego rynku cukierniczego. Czekoladki, będące ważną częścią polskiego rynku cukierniczego, stanowią znaczną grupę produktów wytwarzanych przez naszą firmę. Doskonała jakość produktów, osiągana dzięki nowoczesnej technologii produkcji i naszym jedynym w swoim rodzaju receptom są atutem naszej firmy. Produkty „Solidarności” wyróżniają się różnorodnością smaków oraz dobranymi kolorami produktów, będącymi połączeniem estetyki I wpadającej w oko sztuki. Dostępnych jest wiele form oraz rodzajów opakowań, od bombonierek przez kartoniki, torebki oraz display`e.
Data dodania: 28/03/2010     Tagi: PRZYPRAWY, CIASTKA, WAFLE, CZEKOLADY, SŁODYCZE,
Jesteśmy silną grupą kapitałową producentów słodyczy spod znaku Jutrzenki, Goplany, Kaliszanki, Helleny oraz firmy Ziołopex. Suma doświadczeń, technologii oraz potencjałów produkcyjnych współdziałających ze sobą firm, pozwoliła nam osiągnąć pozycję jednego z największych producentów słodyczy na polskim rynku (12%) i zdobyć silną pozycję na rynku przypraw. Ponad 2 000 pracowników zatrudnionych w zakładach w Bydgoszczy, Poznaniu, Kaliszu i Wykrotach wytwarza codziennie blisko 250 rodzajów słodyczy, przypraw, bakalii i herbat.
Data dodania: 25/03/2010     Tagi: karmelki, bombonierki, czekoladki, słodycze, krówki,
Oferujemy: karmelki twarde, karmelki nadziewane, draże, pomadki mleczne (krówka), cukierki rozpuszczalne, chałwa, sezamki, cukierki czekoladowe, czekoladki nadziewane, praliny, bombonierki, robimy wyroby na specjalne życzenie klienta i w jego opakowaniu. Stosujemy różne formy podania 50gr, 100gr, 200gr, 500gr luzem i inne.