sortuj: data dodania | alfabetycznie


Data dodania: 15/08/2018     Tagi: mleczarstwo, mleko wproszku, przetwórstwo,
Kategoria: Żywność i Przetwórstwo Nasze przedsiębiorstwo jest producentem maszyn rolniczych dla farm mlecznych, takich jak mieszalniki do pasz, rozrzutniki, przyczepy oraz producentem wysoko zaawansowanej technologii i systemów membranowych przeznaczonych dla wielu gałęzi przemysłu, szczególnie spożywczego i mleczarskiego. Posiada silnie rozwinięte zaplecze produkcyjne, wsparte wysoko wykwalifikowaną kadrą techniczno-inżynieryjną oraz projektowo-badawczą.
Data dodania: 31/07/2017     Tagi: helathy beverages, soft drinks,
UP’GO sp. z o.o. zajmuje się produkcją zdrowych napojów. Pierwszą wprowadzoną marką jest UP&GO Kombucha – napój herbaciany na bazie kombuchy, czyli grzybka japońskiego. Obecnie trwają pracę nad kolejnymi markami z zakresu super food: napój herbaciany matcha, woda kokosowa, woda z węglem aktywnym.
Data dodania: 20/04/2017     Tagi: dystrybucja, sprzedaż, produkcja ciastek, handel międzynarodowy,
TAGO Przedsiębiorstwo Przemysłu Cukierniczego to rodzinna firma istniejąca na rynku od 1966 r. Założycielem i właścicielem firmy jest Pan Tadeusz Gołębiewski. Siedziba firmy jest zlokalizowana w miejscowości Ciemne koło Warszawy.
Data dodania: 04/04/2017     Tagi: produkcja kontraktowa, suplementy diety, napoje funkcjonalne, syropy,
Laboratoria Natury jest producentem kontraktowym wysokiej jakości suplementów diety, wyrobów medycznych oraz napojów funkcjonalnych. Oferujemy produkcję syropów, toników, napojów funkcjonalnych, soków, olejków oraz kapsułek twardych. Wszystkie produkty dostępne są także w wersji BIO/organicznej i halal. Innowacja, najwyższa jakość i efektywne działanie produktów to dla nas kluczowe kwestie. Wszystkie procesy produkcyjne zgodne są z normami ISO 9001:2009, 22000:2006, 13485:2016 oraz HACCP.
Data dodania: 10/03/2017     Tagi: Mondelez, Ferrero, Coca Cola, Nutella, FMCG,
Roytmaan Sp. z o.o. prowadzi sprzedaż hurtową takich marek jak: Ferrero, Coca Cola, Pepsi, Mondelez, Nestle, Wedel. Posiadamy w naszej ofercie zarówno towary produkowane w Polsce, jak też towary importowane, których nie ma w sprzedaży hurtowej w Europie Wschodniej.
Data dodania: 27/02/2017     Tagi: MASŁO, MLEKO, SER, ŁACIATE, MLEKPOL,
Spółdzielnia Mleczarska MLEKPOL w Grajewie - największy producent mleka i wyrobów mleczarskich w Polsce. Produkty MLEKPOL-u powstają w 12 nowoczesnych, zakładach produkcyjnych. SM MLEKPOL w swojej ofercie posiada m.in: mleko i śmietanki UHT, masło, sery dojrzewające, ser mozzarella, serki topione i śmietankowe do smarowania, mleko i serwatkę w proszku.
Data dodania: 13/06/2016     Tagi: nutella, FMCG, foodstuff, lotus, fairy,
GeNaTa European Goods specjalizuje się w hurtowej sprzedaży szerokiego spektrum towarów chemii gospodarczej, kosmetyków, perfumerii i artykułów spożywczych wiodących europejskich producentów, takich jak, Procter&Gamble, Henkel, L`oreal, Beiersdorf, Colgate-Palmolive, Unilever, Nestle, Mars, Mondelez oraz wiele innych.
Data dodania: 12/02/2016     Tagi: PRODUKTY MLECZNE, SER TOPIONY, PRODUCENT,
Firma SERTOP jest jednym z wiodących producentów serów topionych na rynku polskim.
Data dodania: 07/02/2016     Tagi: Nameko, Pioppino, Oyster mushroom, shiitake, Eryngii,
Biadala Mushrooms zajmuję się od ponad 20 lat produkcją grzybów egzotycznych. Nasz produkt dostarczamy jako świeży, nieprzetworzony i spełniający najwyższe wymogi jakościowe.
Planthouse sp. z o.o. jest polską firmą produkującą naturalne i organiczne produkty spożywcze. Nasza firma to dynamiczny zespół profesjonalistów zafascynowanych ziołami. Oferujemy organiczne i naturalne produkty, stworzone z najwyższej jakości roślin, bez dodatków spożywczych i substancji chemicznych.