sortuj: data dodania | alfabetycznie


Data dodania: 15/08/2018     Tagi: mleczarstwo, mleko wproszku, przetwórstwo,
Kategoria: Żywność i Przetwórstwo Nasze przedsiębiorstwo jest producentem maszyn rolniczych dla farm mlecznych, takich jak mieszalniki do pasz, rozrzutniki, przyczepy oraz producentem wysoko zaawansowanej technologii i systemów membranowych przeznaczonych dla wielu gałęzi przemysłu, szczególnie spożywczego i mleczarskiego. Posiada silnie rozwinięte zaplecze produkcyjne, wsparte wysoko wykwalifikowaną kadrą techniczno-inżynieryjną oraz projektowo-badawczą.
Data dodania: 04/03/2014     Tagi: sery żółte dojrzewające, nabiał,
Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Ozorkowie jest średniej wielkości firmą z 80-letnią tradycją położoną w centralnej części Polski.
Data dodania: 28/11/2009     Tagi: kazeina, serwataka, proszek, kazeiniany, mleko,
Najmocniejszą stroną Polsero jest eksport. Wysyłamy nasze produkty do Ameryki Północnej, Europy, Azji i Afryki. Nasz potencjał produkcyjny pozwala oferować cenione przez nabywców, a zarazem atrakcyjne cenowo produkty. Sukcesy zawdzięczamy nowoczesnej, unikalnej pod względem technologicznym linii produkcyjnej, obsługiwanej przez wysoko wykwalifikowaną załogę, której wiedza i doświadczenie zawodowe oraz zaangażowanie i dyscyplina decydują o konkurencyjności naszych wyrobów.
Data dodania: 13/03/2012     Tagi: kosiarki pługi komunalne maszyny rolnicze,
Firma SaMASZ została założona w 1984r. Dzięki ciągłemu rozwojowi osiągnęliśmy pozycję największego polskiego i jednego z czołowych europejskich producentów maszyn rolniczych i komunalnych.
Data dodania: 12/02/2016     Tagi: PRODUKTY MLECZNE, SER TOPIONY, PRODUCENT,
Firma SERTOP jest jednym z wiodących producentów serów topionych na rynku polskim.
Data dodania: 27/02/2017     Tagi: MASŁO, MLEKO, SER, ŁACIATE, MLEKPOL,
Spółdzielnia Mleczarska MLEKPOL w Grajewie - największy producent mleka i wyrobów mleczarskich w Polsce. Produkty MLEKPOL-u powstają w 12 nowoczesnych, zakładach produkcyjnych. SM MLEKPOL w swojej ofercie posiada m.in: mleko i śmietanki UHT, masło, sery dojrzewające, ser mozzarella, serki topione i śmietankowe do smarowania, mleko i serwatkę w proszku.
« Poprzednie 1 Następne »