sortuj: data dodania | alfabetycznie


Data dodania: 25/10/2010     Tagi: dermokosmetyki, naturalny, borowina, torf, ekokosmetyki,
Firma Torf Corporation – Fabryka Leków Sp. z o.o. powstała w 1989 r. W swojej ofercie posiada szeroką gamę preparatów do pielęgnacji twarzy i ciała oraz higieny jamy ustnej pod uznaną marką TOŁPA®. Filozofia marki opiera się na zdrowej suplementacji i pielęgnacji skóry. We wszystkich preparatach wykorzystywane są naturalne i ekologiczne substancje aktywne – torf i borowina TOŁPA®.
Data dodania: 22/06/2010     Tagi: pielęgnacja, profesjonalne, spa, kosmetyki,
DERMIKA – producent selektywnych kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała z wykorzystaniem najnowszej wiedzy kosmetologicznej. Na strukturę asortymentu składa się marka Dermika - ponad 100 kosmetyków do domowego użytku i marka Dermika Salon&Spa złożona z ponad 100 profesjonalnych preparatów stosowanych w gabinetach kosmetycznych: linia Salon de luxe – do pielęgnacji twarzy i Spa de luxe – do pielęgnacji ciała.
Gold Drop sp. z o. o. w Limanowej istnieje na rynku od 1991 roku. Specjalizujemy się w produkcji szerokiej gamy środków czystości. Oferta handlowa firmy Gold Drop składa się z szerokiej gamy środków czystości pogrupowanych w kategorie płynów do naczyń, do podłóg, do szyb, produkty specjalistyczne, czyszczące, kosmetykę, a także kosmetyki samochodowe. Ofertę chemii gospodarczej uzupełniają odświeżacze powietrza, mydełka, gąbki, ściereczki i pumeksy. Produkty odpowiadają standardom światowym pod względem jakości, wydajności, estetyki opakowań. Wyprodukowane z najlepszych surowców poddawane są bardzo dokładnej kontroli na każdym etapie produkcyjnym. Produkty Gold Drop pomogą utrzymać czystość w każdym domowym pomieszczeniu.
Data dodania: 01/12/2009     Tagi: pielęgnacja twarzy i ciała, kosmetyki,
Nasze produkty powstają na bazie mikroelementów i składników naturalnych bogatych w witaminy. Receptury kosmetyków nowej generacji są opracowywane przez wymagających farmakologów i kosmetologów z Europejskiego Centrum Badań i Rozwoju SORAYA. Preparaty są zawsze poddawane wszechstronnym badaniom i testom. Nasze kosmetyki nie są testowane na zwierzętach.
1 2 Następne »