sortuj: data dodania | alfabetycznie


Data dodania: 04/01/2018     Tagi: kosmetyka, spa, medycyna estetyczna, fryzjer, manicure,
Misją Kliniki Piękna Essence jest dotrzymywanie obietnic. Nie jest istotne, z jakim problemem zwróci się do nas klient. Naszym celem jest rozwiązać ten problem. Znakomite ekspertki w sposób indywidualny dopierają zabiegi z zakresu: kosmetologii ciała i twarzy, medycyny estetycznej, dietetyki, masaży a także manicure i pedicure, fryzjerstwa czy solarium.
Data dodania: 10/03/2017     Tagi: Mondelez, Ferrero, Coca Cola, Nutella, FMCG,
Roytmaan Sp. z o.o. prowadzi sprzedaż hurtową takich marek jak: Ferrero, Coca Cola, Pepsi, Mondelez, Nestle, Wedel. Posiadamy w naszej ofercie zarówno towary produkowane w Polsce, jak też towary importowane, których nie ma w sprzedaży hurtowej w Europie Wschodniej.
Data dodania: 13/06/2016     Tagi: nutella, FMCG, foodstuff, lotus, fairy,
GeNaTa European Goods specjalizuje się w hurtowej sprzedaży szerokiego spektrum towarów chemii gospodarczej, kosmetyków, perfumerii i artykułów spożywczych wiodących europejskich producentów, takich jak, Procter&Gamble, Henkel, L`oreal, Beiersdorf, Colgate-Palmolive, Unilever, Nestle, Mars, Mondelez oraz wiele innych.
Planthouse sp. z o.o. jest polską firmą produkującą naturalne i organiczne produkty spożywcze. Nasza firma to dynamiczny zespół profesjonalistów zafascynowanych ziołami. Oferujemy organiczne i naturalne produkty, stworzone z najwyższej jakości roślin, bez dodatków spożywczych i substancji chemicznych.
Data dodania: 16/04/2014     Tagi: depilacja cukrowa, kosmetyki, kosmetyka profesjonalna, depilacja,
Jesteśmy producentem Pasty Cukrowej ROYX PRO- stosowanej do depilacji cukrowej.
Data dodania: 22/01/2014     Tagi: kosmetyki, krem, perfumy, makijaż,
Miraculum SA to jeden z największych polskich producentów wyrobów perfumeryjno – kosmetycznych do pielęgnacji twarzy i ciała zarówno dla mężczyzn jak i kobiet oraz kosmetyków do makijażu. Akcje firmy notowane są na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.
Data dodania: 14/02/2012     Tagi: cosmetics,
Producent kosmetyków do twarzy, ciała i włosów, dermokosmetyków, kosmetyków do salonów kosmetycznych
Data dodania: 07/07/2011     Tagi: kosmetyki kolorowe, lakiery, błyszczyki, szminki,
Producent kosmetyków kolorowych obecny na rynku 25 lat. Od dwunastu lat pracujemy zgodnie z normą ISO 9001. Jesteśmy jednym z nielicznych producentów kosmetyków kolorowych posiadających własną i franszyzową sieć stoisk firmowych zlokalizowanych w Europie i Azji. W stałej ofercie firmy znajduje się ponad 400 kolorów lakierów do paznokci! Oferujemy światową jakość i design za przystępną cenę!
Data dodania: 10/06/2011     Tagi: bio, kosmetyki, naturalne, glinka, , maseczki,
Maseczki na bazie zielonej glinki kambryjskiej z dodatkiem ziołowych ekstraktów
Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris jest najbardziej znanym polskim producentem kosmetyków pielęgnacyjnych, funkcjonującym na rynku od ponad 27 lat. Najwyższa jakość kosmetyków, innowacyjność, skuteczność i bezpieczeństwo ich stosowania, przy jednoczesnym otwarciu na najnowsze światowe trendy - to wyróżnia produkty Laboratorium. Wartość marki Dr Irena Eris oparta jest na holistycznym podejściu do klienta z uwzględnieniem jego indywidualnych potrzeb.
« Poprzednie 1 2