sortuj: data dodania | alfabetycznie


Data dodania: 30/07/2015     Tagi: UAV, RPAS, BSL, Geodezja, Drony,
FlyTech Solutions to młoda i prężnie rozwijająca się firma specjalizująca się w produkcji i wykorzystaniu nowoczesnych i innowacyjnych latających systemów bezzałogowych. Kompetencje i umiejętności pracowników umożliwiają zaoferowanie pełnego wachlarza zagadnień związanych z systemami bezzałogowymi.
Data dodania: 03/07/2013     Tagi: NACZEPY SAMOCHODOWE, AMBULANSE, KONSTRUKCJE STALOWE,
Firma AUTO-HIT S.A.. istnieje od 1995 roku. Działalność firmy obejmuje m.in. produkcję naczep niskopodwoziowych, specjalistycznego sprzętu transportowego dla wojska, do przewozu maszyn budowlanych i elementów ponad-gabarytowych oraz produkcję konstrukcji stalowych wykorzystywanych m.in. w budowie dróg, mostów i hal.
Stomil-Poznań S.A. producent opon diagonalnych dostosowanych do najtrudniejszych warunków użytkowania, charakteryzujących się doskonałymi parametrami eksploatacyjnymi. Oferujemy opony do maszyn górniczych i opony OTR, opony przystosowane do specjalistycznych i wojskowych pojazdów ciężarowych i dostawczych oraz ogumienie do cywilnych i wojskowych samolotów i śmigłowców.
TELDAT jest jedyną polską firmą z zakresu wojskowego IT od ponad 20 lat dynamicznie i efektywnie działającą na rynku obronnym, która posiada: największy narodowy i liczący się w świecie wysoko wyspecjalizowany potencjał (także inżynierski), szerokie kompetencje i zdolności oraz kompleksowe i zunifikowane, w niektórych płaszczyznach unikalne i referencyjne, cenione w kraju oraz za granicą rozwiązania sprzętowe i programowe. Spółka specjalizuje się głównie w efektywnej realizacji prac badawczo-rozwojowych, projektowaniu, produkowaniu, a także wdrażaniu i utrzymaniu (w tym rzadko spotykanym w wojskowych rozwiązaniach IT zdalnym serwisowym nadzorze) specjalistycznych produktów teleinformatycznych, dedykowanych zwłaszcza dla bezpieczeństwa i obrony narodowej. Posiada także niezbędne świadectwa, certyfikaty, inne uprawnienia oraz liczne nagrody i wyróżnienia, m.in. uzyskane za opracowanie oraz wdrożenie innowacyjnych i kompleksowych rozwiązań. Powyższe atrybuty pozycjonują TELDAT w czołówce projektantów i producentów zintegrowanych (kompleksowych) systemów wsparcia (w tym automatyzacji) dowodzenia, działania wojsk i łączności, określanych także systemami systemów.
« Poprzednie 1 Następne »