sortuj: data dodania | alfabetycznie


Data dodania: 09/10/2013     Tagi: Anmar; wózki dziecięce; producent wózków,
ANMAR- producent wózków dziecięcych
CARETERO jest istniejącą od 2009 roku i dynamicznie się rozwijającą marką produktów dziecięcych. Celem naszej działalności jest dostarczanie produktów, które zapewnią dzieciom odpowiedni komfort i bezpieczeństwo. Cały nasz asortyment wyróżnia się wysoką jakością oraz znakomitymi parametrami technicznymi. Oferujemy artykuły uznane i cenione na rynku, posiadające niezbędne atesty i certyfikaty.
Produkty Ewa Collection: kaftany, śpiochy, czapki, body, pajace, bluzy, spodnie, są doceniane za wysoką jakość oraz staranność wykonania każdego detalu, gwarantują spokojny sen i wygodę – dwa elementy ważne dla niemowląt od dnia narodzin. Łącząc doświadczenie naszych specjalistów oraz nowoczesne technologie, dbamy o bezpieczeństwo i uśmiech najmłodszych. Pragniemy Państwu udowodnić, że produkty marki Ewa Collection zaspokoją kompleksowe potrzeby osób szukających bezpiecznych i oryginalnych ubranek na różne okazje. Naszą odzież dla najmłodszych doskonale znają nie tylko polscy, ale także europejscy dystrybutorzy.
Data dodania: 14/05/2014     Tagi: Ubrania dziecięce, Ubrania dla dzieci,
Przedstawiamy Państwu firmę KOMEX(właściciel marek 5,10,15 oraz Max & Mia) , która jest jedną z wiodących firm z ubraniami dla dzieci.
Data dodania: 17/03/2011     Tagi: sprzęt medyczny, obuwie, ortopedia, rehabilitacja,
Od 1999 roku firma mdh proponuje rozwiązania w zakresie ortopedii i rehabilitacji. Oferta obejmuje ortezy odcinka szyjnego, tułowia, kończyn, wózki inwalidzkie, podpórki i balkoniki, pionizatory, kule i laski, sprzęt przeciwodleżynowy, dziecięce obuwie diagnostyczno-profilaktyczne. Pracujemy w systemach jakości wg norm ISO 9001:2008, ISO 13485:2003, ISO 14001:2004, PN-N-18001:2004.
Data dodania: 25/03/2010     Tagi: karmelki, bombonierki, czekoladki, słodycze, krówki,
Oferujemy: karmelki twarde, karmelki nadziewane, draże, pomadki mleczne (krówka), cukierki rozpuszczalne, chałwa, sezamki, cukierki czekoladowe, czekoladki nadziewane, praliny, bombonierki, robimy wyroby na specjalne życzenie klienta i w jego opakowaniu. Stosujemy różne formy podania 50gr, 100gr, 200gr, 500gr luzem i inne.
Data dodania: 10/03/2017     Tagi: Mondelez, Ferrero, Coca Cola, Nutella, FMCG,
Roytmaan Sp. z o.o. prowadzi sprzedaż hurtową takich marek jak: Ferrero, Coca Cola, Pepsi, Mondelez, Nestle, Wedel. Posiadamy w naszej ofercie zarówno towary produkowane w Polsce, jak też towary importowane, których nie ma w sprzedaży hurtowej w Europie Wschodniej.
« Poprzednie 1 Następne »