sortuj: data dodania | alfabetycznie


Data dodania: 19/07/2016     Tagi: wyposażenie łazienki, zlewozmywak granitowy, wyposażenie kuchni, umywalki,
Wagran Sp. z o.o. jest młodą, dynamicznie rozwijającą się firmą. Od 2007r. kiedy to powstała prężnie dąży do tego, aby zasłużyć na miano Lidera na rynku producentów zlewozmywaków granitowych.
Data dodania: 25/09/2015     Tagi: MEBLE OGRODOWE, HOUSEHOLD, CAMPING, PODUSZKI,
Właścicielem marki Patio jest firma Dajar sp. z o.o.. Dajar jest dystrybutorem produktów gospodarstwa domowego (AGD) i mebli ogrodowych oraz profesjonalnych artykułów dla branży HoReCa. Podstawą naszej szerokiej oferty jest współpraca z największymi na świecie producentami. Sami również specjalizujemy się w produkcji, głównie mebli ogrodowych, kempingowych i poduszek, a także desek do prasowania i suszarek do bielizny. Firma Dajar współpracuje z największymi sieciami hipermarketów . Obsługujemy ponad 2000 sklepów.
Deante to polska marka, która od ponad 20 lat z powodzeniem funkcjonuje na rynku. Szeroki wachlarz naszego asortymentu obejmuje wyposażenie kuchenne, a w nim: baterie, zlewozmywaki granitowe, stalowe i ceramiczne oraz wyposażenie łazienkowe, zawierające zestawy i panele natryskowe, brodziki, kabiny, baterie oraz ceramikę.
Data dodania: 25/07/2013     Tagi: oświetlenie, iluminacja, oprawy hermetyczne, LED,
LUXIMA S.A. jest producentem opraw oświetleniowych. Firma powstała w 1998 roku. Od początku jest ona związana z produkcją oświetlenia, a jej produkty są sprzedawane zarówno na rynku krajowym jak i międzynarodowym.
Data dodania: 17/04/2013     Tagi: Dospel, wentylator, HVAC, wentylacja, centrale,
Jesteśmy jednym z największych producentów urządzeń i systemów z zakresu wentylacji i klimatyzacji, w której oferujemy produkty i usługi najwyższej jakości. Nieustannie staramy się przewidywać potrzeby Klientów, dlatego wprowadzamy wiele innowacyjnych rozwiązań, które podnoszą komfort eksploatacji produktów marki Dospel.
Data dodania: 01/12/2010     Tagi: AGD,
Działając od blisko dwudziestu lat na rynku zmechanizowanego sprzętu AGD firma MPM Product dąży do tego, aby stworzyć kompleksową i atrakcyjną ofertę produktów dla gospodarstw domowych. Aktualnie asortyment firmy liczy ok. 250 produktów przeznaczonych do prac kuchennych, domowych porządków oraz pielęgnacji ciała i włosów. Oferta firmy, która dotychczas zawierała przede wszystkim drobny, zmechanizowany sprzęt AGD - w roku 2008 została poszerzona o tzw. duże AGD. W asortymencie firmy znalazły się chłodziarki, chłodziarko-zamrażarki, pralki, okapy oraz kuchnie gazowe.
Data dodania: 16/06/2010     Tagi: stelaże, materace szpitalne, pokrowce, materace, materace hotelowe,
Największy polski producent materacy. Jesteśmy jednym z wiodących w kraju producentów materacy. Doskonały serwis, materiały oraz fachowe doradztwo pozwalają naszym klientom spać spokojnie. Rozwiązania, które proponujemy powstały w oparciu o kilkanaście lat doświadczeń i obserwacji. Są one obecnie najbardziej poszukiwanymi i praktycznymi wśród produktów na rynku materacy. Dotyczy to zarówno wytrzymałości, ergonomii, wzornictwa, jak również możliwości ich modyfikacji.
Data dodania: 13/04/2010     Tagi: art gospodarstwa domowego, ceramika, naczynia, garnki,
Zakłady Ceramiczne „BOLESŁAWIEC” Sp. z o.o. Jesteśmy producentem tradycyjnej ceramiki bolesławieckiej. Oferujemy ręcznie wytwarzaną z naturalnych surowców ceramikę dekorowaną w charakterystyczne dla regionu dekoracje stempelkowe. Nasze naczynia cechuje nie tylko piękno rękodzieła i oryginalny styl, ale również wysoka jakość i funkcjonalność.
« Poprzednie 1 Następne »