sortuj: data dodania | alfabetycznie


Data dodania: 19/06/2015     Tagi: magazyny, logistyka, transport, spedycja, cło,
Jesteśmy jedna z największych firm logistycznych w Polsce, specjalizującą się z transporcie morskim. Oferujemy kompleksowa obsługę od drzwi do drzwi, do/z każdego miejsca na świecie.
Andoria-Mot Sp. z o.o. to firma, której początki działalności sięgają 1945 roku, wtedy rozpoczęto produkcję maszyn rolniczych, następnie silników wysokoprężnych. Pierwsze produkowane silniki to jednocylindrowe: S60,S320,S231, S301 oraz 1CA90 i 2CA90( wersja 2 –cylindrowa). Na bazie silnika S320 produkowane były także jednostki : 2,3 i 4 cylindrowe z zastosowaniem do produkcji zespołów napędowych i agregatów prądotwórczych.
Data dodania: 03/07/2013     Tagi: NACZEPY SAMOCHODOWE, AMBULANSE, KONSTRUKCJE STALOWE,
Firma AUTO-HIT S.A.. istnieje od 1995 roku. Działalność firmy obejmuje m.in. produkcję naczep niskopodwoziowych, specjalistycznego sprzętu transportowego dla wojska, do przewozu maszyn budowlanych i elementów ponad-gabarytowych oraz produkcję konstrukcji stalowych wykorzystywanych m.in. w budowie dróg, mostów i hal.
Data dodania: 24/04/2012     Tagi: hak kulowy, części motoryzacyjne, hak holowniczy, motoryzacja,
Firma AutoHak to wiodący producent zaczepów kulowych w Polsce. W naszej ofercie znajdują się haki do samochodów osobowych i dostawczych.
DOLZAMET – Fabryka Łańcuchów Sp.z o.o. jest jednym z ważniejszych w Europie producentów łańcuchów napędowo-rolkowych, płytkowych, specjalnych i transportowych. Fabryka swoją działalność rozpoczęła w 1946 roku i do chwili obecnej jest ściśle związana z przemysłem metalowym.
Ponad 23 letnia obecność na rynku sprawiła, że Zakład Aparatury Elektrycznej Ergom sp. z o.o. ma dziś ugruntowaną pozycję lidera oraz najlepszej polskiej marki na rynku wyrobów elektrotechnicznych.
Data dodania: 24/04/2013     Tagi: produkcja nadkoli i osłon samochodowych,
Jesteśmy producentem nadkoli samochodowych z tworzyw sztucznych: ABS – PCV i PE od 1983 roku. Wysoką jakość naszych wyrobów zawdzięczamy wieloletniemu doświadczeniu, co potwierdził Przemysłowy Instytut Motoryzacji oraz Centrum Badań i Rozwoju Daewoo – FSO kwalifikując naszą firmę na listę dostawców nadkoli na pierwszy montaż.
Data dodania: 30/07/2015     Tagi: UAV, RPAS, BSL, Geodezja, Drony,
FlyTech Solutions to młoda i prężnie rozwijająca się firma specjalizująca się w produkcji i wykorzystaniu nowoczesnych i innowacyjnych latających systemów bezzałogowych. Kompetencje i umiejętności pracowników umożliwiają zaoferowanie pełnego wachlarza zagadnień związanych z systemami bezzałogowymi.
Gold Drop sp. z o. o. w Limanowej istnieje na rynku od 1991 roku. Specjalizujemy się w produkcji szerokiej gamy środków czystości. Oferta handlowa firmy Gold Drop składa się z szerokiej gamy środków czystości pogrupowanych w kategorie płynów do naczyń, do podłóg, do szyb, produkty specjalistyczne, czyszczące, kosmetykę, a także kosmetyki samochodowe. Ofertę chemii gospodarczej uzupełniają odświeżacze powietrza, mydełka, gąbki, ściereczki i pumeksy. Produkty odpowiadają standardom światowym pod względem jakości, wydajności, estetyki opakowań. Wyprodukowane z najlepszych surowców poddawane są bardzo dokładnej kontroli na każdym etapie produkcyjnym. Produkty Gold Drop pomogą utrzymać czystość w każdym domowym pomieszczeniu.
Data dodania: 14/02/2013     Tagi: ELEKTRONARZĘDZIA, DIY, NARZĘDZIA,
Grupa Topex jest liderem polskiej branży narzędziowej i jednym z najpoważniejszych graczy w Europie Środkowo-Wschodniej. Obecnie w portfolio firmy znajduje się 7 własnych marek z ofertą blisko 5.000 produktów. Grupa Topex współpracuje z ok. 4.000 partnerów handlowych na ponad 40 rynkach zagranicznych.
« Poprzednie 1 2