sortuj: data dodania | alfabetycznie


Data dodania: 03/06/2013     Tagi: KLOCKI HAMULCOWE,
TOMEX Hamulce jest jednym z największych producentów klocków oraz szczęk hamulcowych, w Europie.
Data dodania: 03/06/2013     Tagi: MPOJAZDY BUDOWLANE, WYWROTKI, NACZEPY, ,
Firma ZASŁAW - to jeden z liderów producentów przyczep i naczep w Europie.
Data dodania: 03/06/2013     Tagi: KLOCKI HAMULCOWE, CZEŚCI SAMOCHODOWE,
Firma Lumag działa na rynku od 1988 roku. Jest wiodącym producentem okładzin i klocków do samochodów ciężarowych znanych pod marką LUMAG oraz liczącym się producentem klocków do samochodów osobowych sprzedawanych pod własną marką BRECK.
Data dodania: 24/04/2013     Tagi: produkcja nadkoli i osłon samochodowych,
Jesteśmy producentem nadkoli samochodowych z tworzyw sztucznych: ABS – PCV i PE od 1983 roku. Wysoką jakość naszych wyrobów zawdzięczamy wieloletniemu doświadczeniu, co potwierdził Przemysłowy Instytut Motoryzacji oraz Centrum Badań i Rozwoju Daewoo – FSO kwalifikując naszą firmę na listę dostawców nadkoli na pierwszy montaż.
Data dodania: 14/02/2013     Tagi: ELEKTRONARZĘDZIA, DIY, NARZĘDZIA,
Grupa Topex jest liderem polskiej branży narzędziowej i jednym z najpoważniejszych graczy w Europie Środkowo-Wschodniej. Obecnie w portfolio firmy znajduje się 7 własnych marek z ofertą blisko 5.000 produktów. Grupa Topex współpracuje z ok. 4.000 partnerów handlowych na ponad 40 rynkach zagranicznych.
Data dodania: 08/05/2012     Tagi: LED, OŚWIETLENIE, CIĘŻAROWE, LAMPY, ODBLASKI,
HORPOL jest firmą o 30-letniej tradycji, istniejącą na rynku motoryzacyjnym od 1979 roku. Produkujemy lampy i urządzenia odblaskowe do samochodów ciężarowych i osobowych. Jesteśmy wiodącym producentem lamp samochodowych w Polsce i Europie. Nasze wyroby można również znaleźć w wielu krajach europejskich. HORPOL posiada system zarządzania jakością ISO 9001:2008, co świadczy o doskonałej jakości naszych produktów.
Data dodania: 24/04/2012     Tagi: hak kulowy, części motoryzacyjne, hak holowniczy, motoryzacja,
Firma AutoHak to wiodący producent zaczepów kulowych w Polsce. W naszej ofercie znajdują się haki do samochodów osobowych i dostawczych.
Stomil-Poznań S.A. producent opon diagonalnych dostosowanych do najtrudniejszych warunków użytkowania, charakteryzujących się doskonałymi parametrami eksploatacyjnymi. Oferujemy opony do maszyn górniczych i opony OTR, opony przystosowane do specjalistycznych i wojskowych pojazdów ciężarowych i dostawczych oraz ogumienie do cywilnych i wojskowych samolotów i śmigłowców.
Gold Drop sp. z o. o. w Limanowej istnieje na rynku od 1991 roku. Specjalizujemy się w produkcji szerokiej gamy środków czystości. Oferta handlowa firmy Gold Drop składa się z szerokiej gamy środków czystości pogrupowanych w kategorie płynów do naczyń, do podłóg, do szyb, produkty specjalistyczne, czyszczące, kosmetykę, a także kosmetyki samochodowe. Ofertę chemii gospodarczej uzupełniają odświeżacze powietrza, mydełka, gąbki, ściereczki i pumeksy. Produkty odpowiadają standardom światowym pod względem jakości, wydajności, estetyki opakowań. Wyprodukowane z najlepszych surowców poddawane są bardzo dokładnej kontroli na każdym etapie produkcyjnym. Produkty Gold Drop pomogą utrzymać czystość w każdym domowym pomieszczeniu.
Data dodania: 28/11/2009     Tagi: Pierścienie tłokowe, części zamienne, części silnika,
WCS MAR-MOT Sp. z o.o. we Wrześni jest dostawcą pierścieni tłokowych i innych części zamiennych do różnych rodzajów pojazdów, maszyn i urządzeń. Firma posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji pierścieni tłokowych. Aktualna oferta obejmuje pierścienie tłokowe stosowane w samochodach osobowych, ciągnikach rolniczych, silnikach przemysłowych, sprężarkach i urządzeniach hydraulicznych.
1 2 Następne »