sortuj: data dodania | alfabetycznie


Firma Aesculap Chifa jest producentem narzędzi medycznych o światowych parametrach jakościowych. Aesculap Chifa to także dystrybutor szerokiej gamy narzędzi medycznych.
Data dodania: 26/01/2012     Tagi: zdrowie, suplementy, leki, leczenie,
ASA jest wiodącym producentem suplementów diety w Polsce mając w swoim portfolio preparaty będące liderami rynkowymi w swoich grupach terapeutycznych. Firma opracowuje swoje preparaty w oparciu o najnowszą wiedzę naukową i medyczną. Dostarczamy naszym klientom preparaty oparte na składnikach naturalnych, które poprawiają ich komfort i jakość życia.
System C-Eye to wyrób medyczny będący w pełni zintegrowanym urządzeniem wspierającym ocenę świadomości, neurorehabilitację, komunikację alternatywną i rozrywkę. C-Eye poprawia jakość życia pacjentów neurologicznych, szczególnie – unieruchomionych, z którymi nie można skomunikować się za pomocą mowy lub gestów.
Data dodania: 22/06/2012     Tagi: Elektroterapia, Fizjotechnologia, Rehabilitacja, Sprzęt medyczny, Fizjoterapia,
Firma ASTAR jest wiodącym producentem aparatów do fizykoterapii. W naszej ofercie znajdziecie Państwo sprzęt do elektroterapii, laseroterapii, sonoterapii, magnetoterapii, światłolecznictwa i terapii podciśnieniowej. Projektując nasze wyroby współpracujemy z najlepszymi specjalistami z różnych dziedzin, od nauk medycznych po wzornictwo przemysłowe. Wierzymy, że nasza praca i zaangażowanie są podstawą stabilnego rozwoju firmy oraz satysfakcji stale rosnącej rzeszy Klientów.
Centrum Intensywnej Terapii Olinek jest wiodącym ośrodkiem rehabilitacyjnym, specjalizującym się w kompleksowej terapii pacjentów z dysfunkcjami neurologicznymi i narządu ruchu.
Centrum Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży Marzenia prowadzi profesjonalna terapię dla dzieci i młodzieży z ogólnie przyjętymi problemami rozwojowymi z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu i w oparciu o najnowsze standardy rehabilitacji ruchowej. Specjalizujemy się w rehabilitacji pacjentów z mózgowym porażeniem dziecięcym.
Data dodania: 08/05/2012     Tagi: mowa, słuch, foniatria, audiologia, otolaryngologia, zaburzenia równowagi,
Centrum Słuchu i Mowy MEDINCUS to placówka medyczna świadcząca wysokospecjalistyczne usługi w zakresie otorynolaryngologii, audiologii, foniatrii, rehabilitacji, surdologopedii, psychologii, fizjoterapii i inżynierii biomedycznej. W szczególności odnosi się to do diagnostyki, leczenia i rehabilitacji zaburzeń słuchu, głosu, mowy i równowagi, a także zaburzeń oddychania, protezowania słuchu i sprzedaży aparatów słuchowych.
Data dodania: 18/04/2012     Tagi: Odnowa Biologiczna, Krioterapia, Kriokomory, Rehabilitacja,
CREATOR Sp. z o. o., jako producent i dostawca komór kriogenicznych oraz wieloletni użytkownik tego urządzenia, pragnie zainteresować Państwa krioterapią ogólnoustrojową jako skuteczną metodą leczenia, rehabilitacji oraz odnowy biologicznej.
Data dodania: 23/05/2016     Tagi: szkolenia, oprogramowanie medyczne, outsourcing IT, komputery,
DentalSerwis to innowacyjny projekt związany z szeroko pojętą tematyką outsourcing’u w branży IT. Wykorzystując wiedzę, własne know-how, zaplecze technologiczne, jak i duże doświadczenie, pomagamy skutecznie i sprawnie zarządzać placówkami medycznymi.
Data dodania: 14/02/2012     Tagi: cosmetics,
Producent kosmetyków do twarzy, ciała i włosów, dermokosmetyków, kosmetyków do salonów kosmetycznych
« Poprzednie 1 2 3