sortuj: data dodania | alfabetycznie


Data dodania: 03/10/2012     Tagi: wyposażenie gabinetów, fizjoterapia, kinezyterapia, stoły rehabilitacyjne,
Kinesis jest producentem sprzętu do fizjoterapii. Głównym nurtem naszej działalności jest produkcja urządzeń do kinezyterapii. Ponadto w naszej ofercie znajdą Państwo aparaty do fizykoterapii, wyposażenie sal, gabinetów SPA&Wellness, sprzęt rehabilitacyjny, krioterapię, hydroterapię. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.
Data dodania: 22/06/2012     Tagi: Elektroterapia, Fizjotechnologia, Rehabilitacja, Sprzęt medyczny, Fizjoterapia,
Firma ASTAR jest wiodącym producentem aparatów do fizykoterapii. W naszej ofercie znajdziecie Państwo sprzęt do elektroterapii, laseroterapii, sonoterapii, magnetoterapii, światłolecznictwa i terapii podciśnieniowej. Projektując nasze wyroby współpracujemy z najlepszymi specjalistami z różnych dziedzin, od nauk medycznych po wzornictwo przemysłowe. Wierzymy, że nasza praca i zaangażowanie są podstawą stabilnego rozwoju firmy oraz satysfakcji stale rosnącej rzeszy Klientów.
Centrum Intensywnej Terapii Olinek jest wiodącym ośrodkiem rehabilitacyjnym, specjalizującym się w kompleksowej terapii pacjentów z dysfunkcjami neurologicznymi i narządu ruchu.
Data dodania: 08/05/2012     Tagi: mowa, słuch, foniatria, audiologia, otolaryngologia, zaburzenia równowagi,
Centrum Słuchu i Mowy MEDINCUS to placówka medyczna świadcząca wysokospecjalistyczne usługi w zakresie otorynolaryngologii, audiologii, foniatrii, rehabilitacji, surdologopedii, psychologii, fizjoterapii i inżynierii biomedycznej. W szczególności odnosi się to do diagnostyki, leczenia i rehabilitacji zaburzeń słuchu, głosu, mowy i równowagi, a także zaburzeń oddychania, protezowania słuchu i sprzedaży aparatów słuchowych.
Data dodania: 18/04/2012     Tagi: Odnowa Biologiczna, Krioterapia, Kriokomory, Rehabilitacja,
CREATOR Sp. z o. o., jako producent i dostawca komór kriogenicznych oraz wieloletni użytkownik tego urządzenia, pragnie zainteresować Państwa krioterapią ogólnoustrojową jako skuteczną metodą leczenia, rehabilitacji oraz odnowy biologicznej.
Data dodania: 14/02/2012     Tagi: cosmetics,
Producent kosmetyków do twarzy, ciała i włosów, dermokosmetyków, kosmetyków do salonów kosmetycznych
Data dodania: 26/01/2012     Tagi: zdrowie, suplementy, leki, leczenie,
ASA jest wiodącym producentem suplementów diety w Polsce mając w swoim portfolio preparaty będące liderami rynkowymi w swoich grupach terapeutycznych. Firma opracowuje swoje preparaty w oparciu o najnowszą wiedzę naukową i medyczną. Dostarczamy naszym klientom preparaty oparte na składnikach naturalnych, które poprawiają ich komfort i jakość życia.
Data dodania: 17/03/2011     Tagi: sprzęt medyczny, obuwie, ortopedia, rehabilitacja,
Od 1999 roku firma mdh proponuje rozwiązania w zakresie ortopedii i rehabilitacji. Oferta obejmuje ortezy odcinka szyjnego, tułowia, kończyn, wózki inwalidzkie, podpórki i balkoniki, pionizatory, kule i laski, sprzęt przeciwodleżynowy, dziecięce obuwie diagnostyczno-profilaktyczne. Pracujemy w systemach jakości wg norm ISO 9001:2008, ISO 13485:2003, ISO 14001:2004, PN-N-18001:2004.