sortuj: data dodania | alfabetycznie


Data dodania: 11/06/2015     Tagi: suplementy, odżywki,
Power Sports Sp. z o.o. to firma specjalizująca się w produkcji suplementów dla sportowców pod marką Iron Horse Series. W asortymencie znajdują się zarówno suplementy typowe dla treningu kulturystycznego, ale jest również coś dla fighterów. Flagowym produktem IHS jest obecnie ciesząca się dużym zainteresowanie przedtreningówka High Kick przeznaczona typowo do sportów walki.
Data dodania: 21/04/2015     Tagi: wyposażenie szpitalne, sprzęt rehabilitacyjny, sprzęt medyczny,
Metalowiec sp. z o.o. w Namysłowie istnieje od 1976 roku i jest doświadczonym producentem sprzętu rehabilitacyjnego i medycznego, krzeseł i foteli obrotowych oraz innych wyrobów metalowych. W chwili obecnej sprzęt medyczny i rehabilitacyjny stanowi podstawową ofertę naszej firmy. Jesteśmy znanym i cenionym producentem szpitalnych łóżek wielofunkcyjnych sterowanych elektrycznie, łóżek do opieki długoterminowej w odbudowie drewnianej , podstawowych łóżek szpitalnych, szafek przyłóżkowych, wózków do przewożenia chorych foteli do pobierania krwi, kozetek i innych mebli medycznych.
Data dodania: 11/09/2014     Tagi: reumatyzm, rehabilitacja, Uzdrowisko, odnowa, zabiegi,
Uzdrowisko Goczałkowice-Zdrój
Data dodania: 22/04/2014     Tagi: Woda, Inhalacje, Fizjoterapia, Spa, Wellness,
Z dala od zgiełku miasta, w okolicach Karpacza, w otoczeniu Karkonoskiego Parku Narodowego, w miejscu niezwykle urokliwym, cichym, otoczonym zielonym oceanem świerków, znajduje się Jelenia Struga MEDICAL SPA ****
Jesteśmy największym na świecie producentem nakłuwaczy bezpiecznych, lancetów personalnych oraz igieł insulinowych.
Data dodania: 14/01/2014     Tagi: wellness, odchudzanie, autorska dieta, poradnia dietetyczna, zdrowa restauracja,
Misją Hotelu Pro-Vita jest inspirowanie do życia w zdrowiu, szczęściu i harmonii. Najlepsza w Polsce marka wellness narodziła się z pasji i wiary w to, że może powstać miejsce relaksu spełniające najważniejsze potrzeby współczesnego człowieka. „Pro-Vita na zdrowe życie” - pod tą ideą kryje się: aktywny wypoczynek nad morzem, działania na rzecz rozwoju osobistego, smaczna i zdrowa kuchnia, autorska dieta oczyszczająca oraz zabiegi dla ciała, ducha i umysłu.
Data dodania: 10/01/2014     Tagi: suplementy diety, spozywcze, leki, odporność, ,
Polski Lek S.A. jest producentem nowoczesnych i bezpiecznych suplementów diety, obecny na rynku od 2000 roku.
Firma Aesculap Chifa jest producentem narzędzi medycznych o światowych parametrach jakościowych. Aesculap Chifa to także dystrybutor szerokiej gamy narzędzi medycznych.
Producent i dystrybutor części i akcesoriów do wózków inwalidzkich, łóżek szpitalnych i sprzętu rehabilitacyjnego. Obróbka metalu, drewna, tworzyw sztucznych i gumy.
Centrum Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży Marzenia prowadzi profesjonalna terapię dla dzieci i młodzieży z ogólnie przyjętymi problemami rozwojowymi z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu i w oparciu o najnowsze standardy rehabilitacji ruchowej. Specjalizujemy się w rehabilitacji pacjentów z mózgowym porażeniem dziecięcym.