sortuj: data dodania | alfabetycznie


Data dodania: 19/09/2017     Tagi: medycyna estetyczna, kosmetologia, liposukcja, chirurgia ogólna,
Kriocentrum to nowoczesny ośrodek medyczny o szerokiej gamie usług. Wykonywane tutaj zabiegi obejmują elementy chirurgii ogólnej, chirurgii plastycznej, leczenia i chirurgii żył (flebologia), chirurgii dolnego odcinka przewodu pokarmowego (proktologii) i dermatologii oraz praktycznie pełen zakres medycyny estetycznej i kosmetologii.
Data dodania: 19/09/2017     Tagi: implantacja włosów, przeszczepy włosów, artas system,
Skyclinic jest oddziałem najlepszej sieci klinik do transplantacji włosów z najnowszą technologią. Jako jedna z niewielu klinik w Polsce wykonujemy przeszczepy włosów metodą FUE z wykorzystaniem robota ARTAS System. Jest to jedyny robot na świecie, który potrafi z tak dużą szybkością i precyzją pobierać mieszki włosowe i wykonywać nacięcia dla przeszczepów implantacji włosów. Zabiegi przeprowadzane są dużo precyzyjniej, szybciej, bez bólu i co najważniejsze dla wielu Pacjentów, po zabiegu nie pozostają nieestetyczne blizny.
Data dodania: 19/09/2017     Tagi: turystyka medyczna, szpital, laryngologia,
Szpital św. Łukasza istnieje od 2000r a od 2011r działa w nowej siedzibie. W tym czasie zostało wykonanych ponad 25 tyś operacji. Na jego renomę zapracowali wysokiej klasy specjaliści, którzy zajmują się leczeniem szerokiego spektrum schorzeń z zakresu ortopedii, medycyny sportowej, laryngologii, chirurgii plastycznej, ogólnej, naczyniowej, onkologicznej oraz stomatologii, okulistyki i innych.
Data dodania: 04/04/2017     Tagi: produkcja kontraktowa, suplementy diety, napoje funkcjonalne, syropy,
Laboratoria Natury jest producentem kontraktowym wysokiej jakości suplementów diety, wyrobów medycznych oraz napojów funkcjonalnych. Oferujemy produkcję syropów, toników, napojów funkcjonalnych, soków, olejków oraz kapsułek twardych. Wszystkie produkty dostępne są także w wersji BIO/organicznej i halal. Innowacja, najwyższa jakość i efektywne działanie produktów to dla nas kluczowe kwestie. Wszystkie procesy produkcyjne zgodne są z normami ISO 9001:2009, 22000:2006, 13485:2016 oraz HACCP.
INMED-KARCZEWSCY Sp. z o.o. Sp. K. - czołowy producent sprzętu do gazów medycznych: bed head units, beam supply units, ceiling pendants, area valve servise units, medical gas outlets and plugs, medical gas alarm panels, cylinder connectors, cylinder connectors with manometers
Data dodania: 09/06/2016     Tagi: stabilizator zewnętrzny, Rama okrężna, ilizarov,
Master-Med jest producentem systemów do zewnętrznej stabilizacji.
Data dodania: 23/05/2016     Tagi: szkolenia, oprogramowanie medyczne, outsourcing IT, komputery,
DentalSerwis to innowacyjny projekt związany z szeroko pojętą tematyką outsourcing’u w branży IT. Wykorzystując wiedzę, własne know-how, zaplecze technologiczne, jak i duże doświadczenie, pomagamy skutecznie i sprawnie zarządzać placówkami medycznymi.
System C-Eye to wyrób medyczny będący w pełni zintegrowanym urządzeniem wspierającym ocenę świadomości, neurorehabilitację, komunikację alternatywną i rozrywkę. C-Eye poprawia jakość życia pacjentów neurologicznych, szczególnie – unieruchomionych, z którymi nie można skomunikować się za pomocą mowy lub gestów.
Zakład Techniki Medycznej „Tech-Med.” Sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy, Polska, to producent szerokiej gamy specjalistycznych urządzeń i sprzętu medycznego do wyposażenia oddziałów szpitalnych, oddziałów IOM, oddziałów neonatologicznych oraz sal i gabinetów szpitalnych.
Planthouse sp. z o.o. jest polską firmą produkującą naturalne i organiczne produkty spożywcze. Nasza firma to dynamiczny zespół profesjonalistów zafascynowanych ziołami. Oferujemy organiczne i naturalne produkty, stworzone z najwyższej jakości roślin, bez dodatków spożywczych i substancji chemicznych.
« Poprzednie 1 2 3