sortuj: data dodania | alfabetycznie


Data dodania: 13/03/2014     Tagi: młyny zbożowe, maszyny dla przemysłu spożywczego, ,
Projektowanie i budowa młynów zbożowych. Portfolio produktów: Odsiewacze płaskie, Odsiewacz kwadratowy, Przewsiewacze, Wialnie kaszkowe, Linie technologiczne, Maszyny dla przemysłu spożywczego, Separatory bębnowe, powietrzno-sitowe, Wybieraki, Tryjery, Mieszarki, Montaż młynów, Budowa instalacji specjalnych, Wyposażenie młynów, osprzęt młyński, Urządzenia czyszczące, Budowa maszyn, Śluzy, Przenośniki, Filtrocyklony, Nawilżacze
DOLZAMET – Fabryka Łańcuchów Sp.z o.o. jest jednym z ważniejszych w Europie producentów łańcuchów napędowo-rolkowych, płytkowych, specjalnych i transportowych. Fabryka swoją działalność rozpoczęła w 1946 roku i do chwili obecnej jest ściśle związana z przemysłem metalowym.
Data dodania: 07/06/2013     Tagi: fracht, spedycja, morski, ponadgabaryty, lotniczy,
Firma Logfret powstała we Francji w 1970 roku. Jesteśmy jednym z czołowych graczy na rynku międzynarodowego frachtu morskiego i lotniczego, z globalną siecią 190 biur i przedstawicielstw w ponad 65 krajach. Specjalizujemy się w kompleksowych projektach logistycznych, usługach magazynowo-dystrybucyjnych, ładunkach ponadgabarytowych czy zarządzaniu łańcuchem dostaw.
Data dodania: 22/03/2013     Tagi: sejfy, kasy pancerne, drzwi sakrbcowe, skrytki depozytowe, zestawy wrzutowe,
Firma SZYBAS od ponad 20 lat jest czołowym producentem mechanicznych zabezpieczeń pasywnych w Polsce. Dbamy o najwyższe standardy produkcji, bezpieczeństwa i obsługi klienta. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych maszyn i urządzeń utrzymujemy jakość naszych wyrobów na najwyższym poziomie przy zachowaniu konkurencyjnych cen. Nasze produkty doceniają zarówno rodzimi klienci jak i odbiorcy zagraniczni. Gama wyrobów, które produkujemy obejmuje sejfy począwszy od niskich klas jak S1 do klasy XI.
Data dodania: 14/02/2013     Tagi: ELEKTRONARZĘDZIA, DIY, NARZĘDZIA,
Grupa Topex jest liderem polskiej branży narzędziowej i jednym z najpoważniejszych graczy w Europie Środkowo-Wschodniej. Obecnie w portfolio firmy znajduje się 7 własnych marek z ofertą blisko 5.000 produktów. Grupa Topex współpracuje z ok. 4.000 partnerów handlowych na ponad 40 rynkach zagranicznych.
FAMOR SA istnieje na rynku prawie 60 lat. Działalność produkcyjno-usługowa firmy FAMOR SA Firma jest producentem następujących wyrobów: 1. Rozdzielnice elektryczne 2. Oprawy oświetleniowe 3. Projektory i naświetlacze 4. Pulpity sterownicze 5. Sprzęt sygnalizacyjny optyczny i akustyczny 6. Zestawy szpitalne przyłóżkowe
Data dodania: 14/02/2012     Tagi: cosmetics,
Producent kosmetyków do twarzy, ciała i włosów, dermokosmetyków, kosmetyków do salonów kosmetycznych
APLISENS S.A. jest liderem wśród krajowych dostawców rozwiązań w zakresie przemysłowej aparatury kontrolno-pomiarowej.
Data dodania: 28/11/2009     Tagi: uziemienia, osprzęt transformatorowy, ograniczniki przepięć,
Przedsiębiorstwo Produkcyjne BEZPOL Sp.J. z siedzibą w Myszkowie to ponad 15 lat doświadczenia w technologii produkcji osprzętu dla energetyki. Obecnie firma specjalizuje się w produkcji ograniczników przepięć, systemów uziemiających, osprzętu dla transformatorów (zaciski TOGA, MK; osłony), osprzętu liniowego, kablowego i stacyjnego. BEZPOL jest również dystrybutorem urządzeń do ogrzewania i wentylacji szaf sterowniczych. Produkty firmy posiadają wszystkie wymagane badania, certyfikaty i atesty. Za innowacyjne technologie i wysoką jakość firma otrzymuje liczne nagrody i wyróżnienia m.in. na targach ENERGETAB. Przedsiębiorstwo zostało również uhonorowane tytułem Gazeli Biznesu w 2007 roku nadawanym przez „Puls Biznesu”.
1 2 Następne »