sortuj: data dodania | alfabetycznie


Data dodania: 25/08/2014     Tagi: studia w UE, studia w Polsce,
Akademia Finansów i Biznesu Vistula jest renomowaną uczelnią, posiadającą wyróżnienia niezależnych instytucji polskich i zagranicznych, jak Perspektywy i Rzeczpospolita, Home&Market czy Business Center Club. Uczelnia ściśle współpracuje z firmami i wspiera biznesową przedsiębiorczość studentów, czym wyróżnia się na polskim rynku edukacyjnym. Oferuje studia I i II stopnia, studia inżynierskie, podyplomowe oraz doktoranckie, zarówno w języku polskim jak i angielskim. Istnieje od 1992 r. Wraz z Europejską Akademią Sztuk oraz Szkołą Główną Turystyki i Rekreacji tworzy Grupę Uczelni Vistula.
Data dodania: 21/08/2014     Tagi: edukacja, uczelnia, lingwistyka, szkoła wyższa, języki obce,
Lingwistyczna Szkoła Wyższa w Warszawie, Nr 1 w profesjonalnej edukacji językowej, to największa prywatna uczelnia językowa w centralnej Polsce. Uczelnia powstała w 1999 roku. Znajomość języków obcych jest gwarantem zdobycia pracy w Polsce, jak i zagranicą. Edukacja, biznes, instytucje Unii Europejskiej, administracja państwowa, dyplomacja, media, turystyka i inne dziedziny wymagające kontaktów międzynarodowych stoją dla naszych absolwentów otworem.
Data dodania: 29/10/2014     Tagi: Politechnika,
Politechnika Gdańska (PG) jest największą politechniką na Pomorzu I jedną z najstarszych w Polsce. 27 tys. studentów ma dostęp do specjalistycznych laboratoriów, zajęć teatralnych z zapleczem multimedialnym, biblioteki z 1,2 mln tomów, a także różnych zajęć sportowych. Ogromny nacisk kładzie się na utrzymywanie wysokich standardów jakości kształcenia – uczelnia posiada prestiżowy certyfikat ECTS Label. PG jest pierwszą i jedyną w Polsce politechniką, która jest członkiem inicjatywy CDIO. Osiągnięcia uczelni w zakresie badań i rozwoju są odzwierciedlone w rocznym nakładzie ponad 2000 publikacji, z których prawie 300 pojawia się w najbardziej renomowanych światowych czasopismach naukowych na liście ISI, a także ponad 40 monografach naukowych i podręcznikach akademickich.
Data dodania: 21/11/2014     Tagi: Uczelnia, edukacja wyższa, nauki humanistyczne, nauki społeczne,
Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej (SWPS) jest jedną z najważniejszych i najbardziej znanych Instytucji Szkolnictwa Wyższego w Polsce, która od 1996 roku oferuje edukację najwyższej jakości. Główny Wydział znajduje się w Warszawie, podczas gdy reszta ulokowana jest w Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach i Sopocie.
Data dodania: 11/09/2014     Tagi: uniwersytet ekonomiczny studia w Polsce,
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie to pierwsza uczelnia ekonomiczna w Polsce pod względem liczby studiujących w niej osób. Jesteśmy drugą krakowską uczelnią pod względem liczby studentów zagranicznych. Współpracujemy z ponad 200 uczelniami z całego świata, dzięki czemu nasi studenci mogą brać udział w programach wymian, staży i praktyk zagranicznych oraz zdobywać podwójne dyplomy.
Data dodania: 19/09/2014     Tagi: studia ekonomiczne, zarządzanie, stosunki międzynarodowe,
Uczelnia jest liczącym się ośrodkiem badań w dziedzinie nauk ekonomicznych i nauk o zarządzaniu, jest również jedną z największych szkół ekonomicznych w kraju i odgrywa ważną rolę w kształceniu ekonomistów, w badaniach naukowych i pracach dla gospodarki. Jest również aktywnym partnerem w międzynarodowych kontaktach naukowych i dydaktycznych. W ocenie ministerialnej wszystkie cztery wydziały uczelni otrzymały najwyższą kategorię.
Data dodania: 23/10/2014     Tagi: PreMed, język angielski dla uniwersytetu, programy I, II i III stopnia,
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu jest główną instytucją akademicką w Poznaniu i jednym z czołowych polskich uniwersytetów. UAM jest jednym z wiodących ośrodków edukacyjnych w Polsce. Jego reputacja jest zbudowana na tradycji, nieprzeciętnych osiągnięciach i atrakcyjnej ofercie edukacyjnej.
« Poprzednie 1 Następne »