sortuj: data dodania | alfabetycznie


Arablink to projekt, który powstał na bazie wieloletniego doświadczenia jego założycieli w zakresie wymiany handlowej między Polską a Krajami Arabskimi. Celem projektu jest aktywne wspieranie polskich przedsiębiorców w procesie pozyskiwania i współpracy z partnerami biznesowymi z rynków arabskich poprzez zapewnienie kompleksowej oferty usług począwszy, od tłumaczeń i tworzenia stron w języku arabskim, na organizacji misji handlowych kończąc.
Data dodania: 23/05/2016     Tagi: szkolenia, oprogramowanie medyczne, outsourcing IT, komputery,
DentalSerwis to innowacyjny projekt związany z szeroko pojętą tematyką outsourcing’u w branży IT. Wykorzystując wiedzę, własne know-how, zaplecze technologiczne, jak i duże doświadczenie, pomagamy skutecznie i sprawnie zarządzać placówkami medycznymi.
Data dodania: 31/05/2012     Tagi: efektywność energetyczna, odnawialne źródła energii,
NEXUM Consulting Finansowo – Energetyczny jest firmą doradczą działającą na międzynarodowym jak i polskim rynku outsourcingu usług finansowych, oraz energetycznych. Początkowo, firma została założona i działała na rynku polskim, szeroko rozumianych usług finansowych i outsourcing bankowego, z czasem wzbogacając i rozszerzając swój zakres działania o consulting energetyczny, nowe technologie i innowacyjne rozwiązania. W roku 2011 firma została wyróżniona nagrodą ZŁOTY LAUR EXPO 3x20 na Międzynarodowych Targach Techniki Przemysłowej Nauki i Innowacji Technicom Innowacje za wdrożenie jedynego w Polsce układu dolnego źródła pompy ciepła z wykorzystaniem wód Zatoki Gdańskiej
Polcom to firma z 25 - letnim 25 lat doświadczeniem w dostarczaniu kompleksowych usług i produktów IT dla biznesu. Polcom posiada zespół najnowocześniejszych i największych w Polsce data cener, wykorzystujących najbardziej rozwinięte technologie, na bazie których świadczy usługi cloud computingu i przechowywania danych.
TELDAT jest jedyną polską firmą z zakresu wojskowego IT od ponad 20 lat dynamicznie i efektywnie działającą na rynku obronnym, która posiada: największy narodowy i liczący się w świecie wysoko wyspecjalizowany potencjał (także inżynierski), szerokie kompetencje i zdolności oraz kompleksowe i zunifikowane, w niektórych płaszczyznach unikalne i referencyjne, cenione w kraju oraz za granicą rozwiązania sprzętowe i programowe. Spółka specjalizuje się głównie w efektywnej realizacji prac badawczo-rozwojowych, projektowaniu, produkowaniu, a także wdrażaniu i utrzymaniu (w tym rzadko spotykanym w wojskowych rozwiązaniach IT zdalnym serwisowym nadzorze) specjalistycznych produktów teleinformatycznych, dedykowanych zwłaszcza dla bezpieczeństwa i obrony narodowej. Posiada także niezbędne świadectwa, certyfikaty, inne uprawnienia oraz liczne nagrody i wyróżnienia, m.in. uzyskane za opracowanie oraz wdrożenie innowacyjnych i kompleksowych rozwiązań. Powyższe atrybuty pozycjonują TELDAT w czołówce projektantów i producentów zintegrowanych (kompleksowych) systemów wsparcia (w tym automatyzacji) dowodzenia, działania wojsk i łączności, określanych także systemami systemów.
« Poprzednie 1 Następne »