sortuj: data dodania | alfabetycznie


Data dodania: 25/04/2014     Tagi: Inwestycja, , posiadłość, zakup ziemi,
PILNIE POSZUKIWANY ZAGRANICZNY INWESTOR, PARTNER DO WSPÓLNEGO PRZEJĘCIA TERENU O POWIERZCHNI 900 HEKTARÓW
Data dodania: 07/07/2013     Tagi: Baza firm, Tereny inwestycyjne, Eksport, Import, Lubuskie,
Lubuskie Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów (COIE) funkcjonuje w ramach Wydziału Przedsiębiorczości Departamentu Rozwoju Regionalnego i Współpracy Zagranicznej Województwa Lubuskiego. Celem Lubuskiego COIE jest tworzenie klimatu do wzrostu poziomu konkurencyjności lubuskich przedsiębiorstw, poprzez ułatwienie dostępu do kompleksowych, wysokiej jakości i nieodpłatnych usług informacyjnych w zakresie niezbędnym do planowania, organizowania i realizacji eksportu i/lub inwestycji poza granicami Polski oraz zwiększanie poziomu inwestycji zagranicznych w Polsce, poprzez ułatwienie potencjalnym inwestorom zagranicznym dostępu do informacji na temat podejmowania działalności gospodarczej w Polsce i instrumentów wsparcia przedsiębiorczości, w tym zachętach inwestycyjnych.
Data dodania: 03/01/2011     Tagi: inwestycje, greenfield, biurowce, ulga podatkowa,
Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. (KSSE) stwarza niepowtarzalne warunki inwestorom, którzy chcą otwierać swoje fabryki oraz jednostki BPO/R&D w najbardziej atrakcyjnym inwestycyjnie, południowym regionie Polski. Inwestowanie na terenie KSSE umożliwia korzystanie z pomocy publicznej w formie zwolnień w podatku dochodowym CIT.
Data dodania: 02/03/2010     Tagi: greenfield, ulgi podatkowe, pomoc publiczna,
Kostrzyńsko – Słubicka Specjalna Strefa Ekonomiczna jest jedną z 14 Stref w Polsce. Charakteryzuje się największym zasięgiem terytorialnym i obejmuje północnozachodnia część Polski. Pomoc publiczna pozwala na uzyskanie nawet 55% zwrotu zainwestowanego kapitału. Działki przemysłowe na terenie SSE maja wielkość od 1 do nawet 130 ha.
« Poprzednie 1 Następne »