sortuj: data dodania | alfabetycznie


Apius Technologies jest polską spółką działającą na międzynarodowym rynku usług informatycznych. Naszą działalność koncentrujemy na obszarach, w których jesteśmy niekwestionowanymi liderami i dominatorami: cyber bezpieczeństwo, komunikacja IP oraz rozwój własnych aplikacji. Swoje usługi świadczymy w Polsce i 11 krajach m.in. Wielkiej Brytanii, Niemczech, USA, Skandynawii.
Data dodania: 25/04/2014     Tagi: Inwestycja, , posiadłość, zakup ziemi,
PILNIE POSZUKIWANY ZAGRANICZNY INWESTOR, PARTNER DO WSPÓLNEGO PRZEJĘCIA TERENU O POWIERZCHNI 900 HEKTARÓW
Data dodania: 07/07/2013     Tagi: Baza firm, Tereny inwestycyjne, Eksport, Import, Lubuskie,
Lubuskie Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów (COIE) funkcjonuje w ramach Wydziału Przedsiębiorczości Departamentu Rozwoju Regionalnego i Współpracy Zagranicznej Województwa Lubuskiego. Celem Lubuskiego COIE jest tworzenie klimatu do wzrostu poziomu konkurencyjności lubuskich przedsiębiorstw, poprzez ułatwienie dostępu do kompleksowych, wysokiej jakości i nieodpłatnych usług informacyjnych w zakresie niezbędnym do planowania, organizowania i realizacji eksportu i/lub inwestycji poza granicami Polski oraz zwiększanie poziomu inwestycji zagranicznych w Polsce, poprzez ułatwienie potencjalnym inwestorom zagranicznym dostępu do informacji na temat podejmowania działalności gospodarczej w Polsce i instrumentów wsparcia przedsiębiorczości, w tym zachętach inwestycyjnych.
Data dodania: 02/03/2010     Tagi: greenfield, ulgi podatkowe, pomoc publiczna,
Kostrzyńsko – Słubicka Specjalna Strefa Ekonomiczna jest jedną z 14 Stref w Polsce. Charakteryzuje się największym zasięgiem terytorialnym i obejmuje północnozachodnia część Polski. Pomoc publiczna pozwala na uzyskanie nawet 55% zwrotu zainwestowanego kapitału. Działki przemysłowe na terenie SSE maja wielkość od 1 do nawet 130 ha.
Data dodania: 04/02/2010     Tagi: nieruchomości, inwestycje, podatki, doradztwo, przetargi,
Przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą na terenie Słupskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej na podstawie otrzymanego zezwolenia korzystają z pomocy regionalnej w formie zwolnienia dochodu od podatku dochodowego z tytułu: - realizacji nowej inwestycji lub - tworzenia nowych miejsc pracy. Maksymalna intensywność pomocy regionalnej dla województw: pomorskiego, zachodniopomorskiego wynosi odpowiednio: 40% dla dużego przedsiębiorcy (zatrudniającego ponad 250 osób), 50% dla średniego przedsiębiorcy (zatrudniającego mniej niż 250 osób), 60% dla małego przedsiębiorcy (zatrudniającego mniej niż 50 pracowników) oraz mikroprzedsiębiorcy (zatrudniającego mniej niż 10 osób).
Data dodania: 31/12/2009     Tagi: teren, Wielkopolska, baza inwestycyjna, oferta,
Wielkopolska to region położony w zachodnio-centralnej części Polski. Zajmuje obszar 30 tys. km2 i jest drugim co do wielkości regionem kraju. Zamieszkuje w nim 3,4 mln mieszkańców. Usytuowanie Wielkopolski pozwoliło na utworzenie korzystnych krajowych i międzynarodowych połączeń transportowych. Przez region przebiega autostrada A2 łącząca Warszawę i Berlin. Natomiast w Poznaniu, stolicy regionu, znajduje się międzynarodowy port lotniczy Ławica (POZ) obsługujący rocznie blisko 1,5 miliona pasażerów.
« Poprzednie 1 Następne »