sortuj: data dodania | alfabetycznie


Data dodania: 08/03/2013     Tagi: kształtki kanały wentylacyjne centrale wentylacyjne,
Nasza firma istnieje od 1977 roku i jest liderem branży wentylacyjnej w Polsce jedną z większych producentów w Europie. Produkujemy elementy instalacji takie jak: przewody wentylacyjne, kształtki, nawiewniki, kratki wentylacyjne, okapy, nawiewy laminarne i inne. Materiały, których używamy do produkcji to różne rodzaje blach stalowych - czarna, ocynkowana, nierdzewna oraz blach z aluminium, miedzi, ołowiu. Dysponujemy dużym i elastycznym parkiem maszynowym. Naszą specjalnością są skomplikowane instalacje przemysłu farmaceutycznego, spożywczego, stoczniowego a także instalacje w szpitalach, halach, biurach, centrach handlowych i salach widowiskowych.
Data dodania: 19/01/2012     Tagi: profile budowlane, aluminiowy, PVC, listwa, narożnik, Profil,
Firma JS rozpoczęła produkcję profili i listew do budownictwa w roku 1999. Od początku działalności duży nacisk kładziony był na systematyczny rozwój produkcji poprzez rozszerzenie asortymentu ze szczególnym uwzględnieniem jakości. Dzięki nowoczesnemu zarządzaniu, stałej modernizacji maszyn i stworzeniu profesjonalnego zespołu pracowników udało się osiągnąć pożądany efekt - kompleksową i stabilną ofertę w zakresie profili i akcesoriów dla budownictwa !
Firma KOELNER to lider na rynku zamocowań do budownictwa i przemysłu w Polsce oraz czołowy producent elementów złącznych w Europie.
Komandor jest wiodącym producentem w dynamicznie rozwijającej się branży systemów drzwi przesuwanych i zabudowy wnęk. Przez ponad 18 lat obecności na światowym rynku stworzyliśmy nie tylko efektywny model dystrybucji, ale przede wszystkim doskonały produkt, znany obecnie prawie na całym świecie.
Data dodania: 29/12/2011     Tagi: piany, tynki, kleje, uszczelniacze, lakiery,
LAKMA od ponad 20 lat jest jednym z największych polskich producentów w wybranych gałęziach chemii budowlanej oraz gospodarczej. Firma oferuje swoim klientom najwyższej jakości innowacyjne wyroby spełniające międzynarodowe normy, przy jednoczesnym zachowaniu bardzo konkurencyjnych cen. LAKMĘ cechuje bardzo duża elastyczność w zaspokajaniu indywidualnych potrzeb klientów.
Data dodania: 11/03/2010     Tagi: szafki, ppoż, hydranty, hydrant, ochrona,
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe GRAS, zajmuje się od ponad 20 lat konstruowaniem, produkcją i dystrybucją sprzętu przeciwpożarowego, ratownictwa i BHP. Specjalizujemy się przede wszystkim w produkcji hydrantów wewnętrznych.
Firma PROTAN ELMARK Sp. z o.o. łączy w sobie tradycje, wieloletnie doświadczenie oraz najnowsze technologie produkcji w zakresie obiektów namiotowych. W sierpniu 2008 roku norweska spółka Protan AS, istniejąca na rynku od 1939 roku, zajmująca się produkcją najwyższej jakości materiałów PVC, połączyła się polską firmą Elmark Hale, która od 1989 roku działa na polskim i światowym rynku realizując potrzeby naszych klientów. Na podstawie wieloletnich badań stworzyliśmy dla Państwa wyjątkową ofertę hal i namiotów w oparciu o lekkie konstrukcje aluminiowe.
« Poprzednie 1 Następne »