sortuj: data dodania | alfabetycznie


Polcom to firma z 25 - letnim 25 lat doświadczeniem w dostarczaniu kompleksowych usług i produktów IT dla biznesu. Polcom posiada zespół najnowocześniejszych i największych w Polsce data cener, wykorzystujących najbardziej rozwinięte technologie, na bazie których świadczy usługi cloud computingu i przechowywania danych.
Apius Technologies jest polską spółką działającą na międzynarodowym rynku usług informatycznych. Naszą działalność koncentrujemy na obszarach, w których jesteśmy niekwestionowanymi liderami i dominatorami: cyber bezpieczeństwo, komunikacja IP oraz rozwój własnych aplikacji. Swoje usługi świadczymy w Polsce i 11 krajach m.in. Wielkiej Brytanii, Niemczech, USA, Skandynawii.
Data dodania: 02/09/2013     Tagi: wyposażenie domów, sterowanie bezprzewodowe, inteligentny dom,
Firma Fibar Group z Poznania to producent bezprzewodowego systemu inteligencji budynkowej FIBARO. Dzięki systemowi FIBARO możemy sterować nie tylko sprzętami RTV i AGD, ale też oświetleniem, poziomem temperatury, roletami, markizami, bramami i furtkami, alarmem oraz systemem monitoringu.
Data dodania: 22/03/2013     Tagi: sejfy, kasy pancerne, drzwi sakrbcowe, skrytki depozytowe, zestawy wrzutowe,
Firma SZYBAS od ponad 20 lat jest czołowym producentem mechanicznych zabezpieczeń pasywnych w Polsce. Dbamy o najwyższe standardy produkcji, bezpieczeństwa i obsługi klienta. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych maszyn i urządzeń utrzymujemy jakość naszych wyrobów na najwyższym poziomie przy zachowaniu konkurencyjnych cen. Nasze produkty doceniają zarówno rodzimi klienci jak i odbiorcy zagraniczni. Gama wyrobów, które produkujemy obejmuje sejfy począwszy od niskich klas jak S1 do klasy XI.
Data dodania: 16/02/2012     Tagi: oświetlenie producent oprawy przeciwwybuchowe świetlówkowe,
Dostarczamy naszym klientom nowoczesne i zaawansowane technologicznie oświetlenia do szczególnie trudnych warunków pracy, w tym przestrzeni zagrożonych wybuchem. W ofercie szeroka gama różnorodnych opraw z szerokim zastosowaniem.
« Poprzednie 1 Następne »