sortuj: data dodania | alfabetycznie


Data dodania: 20/10/2017     Tagi: transport, spedycja, logistyka,
Jesteśmy firmą powstałą dzięki ponad dwudziestoletniemu doświadczeniu w branży TSL. Przez cały ten czas jesteśmy na bieżąco z postępującymi zmianami w oczekiwaniach klientów. Oferujemy nasze usługi w zakresie spedycji towarów od tych najmniejszych drobnicowych po ponadgabaryty.
Data dodania: 13/06/2016     Tagi: nutella, FMCG, foodstuff, lotus, fairy,
GeNaTa European Goods specjalizuje się w hurtowej sprzedaży szerokiego spektrum towarów chemii gospodarczej, kosmetyków, perfumerii i artykułów spożywczych wiodących europejskich producentów, takich jak, Procter&Gamble, Henkel, L`oreal, Beiersdorf, Colgate-Palmolive, Unilever, Nestle, Mars, Mondelez oraz wiele innych.
Data dodania: 19/06/2015     Tagi: magazyny, logistyka, transport, spedycja, cło,
Jesteśmy jedna z największych firm logistycznych w Polsce, specjalizującą się z transporcie morskim. Oferujemy kompleksowa obsługę od drzwi do drzwi, do/z każdego miejsca na świecie.
Data dodania: 14/06/2013     Tagi: spedycja, logistyka targowa, odprawy celne, transport,
Firma Universal Express sp. z o.o. świadczy pełen zakres usług celno – spedycyjnych przesyłek targowych i handlowych. Jako jedyna firma z Polski należy do IELA - International Exhibition Logistics Associates – międzynarodowej organizacji zrzeszającej logistyków targowych. Universal Express sp. z o.o. jest także członkiem Polskiej Izby Przemysłu Targowego, Warszawskiej Korporacji Targowej, FIATA - International Federation of Freight Forwarders Associations, IATA- International Air Transport Association
Data dodania: 07/06/2013     Tagi: fracht, spedycja, morski, ponadgabaryty, lotniczy,
Firma Logfret powstała we Francji w 1970 roku. Jesteśmy jednym z czołowych graczy na rynku międzynarodowego frachtu morskiego i lotniczego, z globalną siecią 190 biur i przedstawicielstw w ponad 65 krajach. Specjalizujemy się w kompleksowych projektach logistycznych, usługach magazynowo-dystrybucyjnych, ładunkach ponadgabarytowych czy zarządzaniu łańcuchem dostaw.
Data dodania: 03/06/2013     Tagi: MPOJAZDY BUDOWLANE, WYWROTKI, NACZEPY, ,
Firma ZASŁAW - to jeden z liderów producentów przyczep i naczep w Europie.
« Poprzednie 1 Następne »