sortuj: data dodania | alfabetycznie


Data dodania: 07/04/2015     Tagi: iluminacja, oświetlenie, oprawy oświetleniowe,
LUG Light Factory jest jednym z głównych europejskich producentów systemowych rozwiązań w zakresie oświetleń. Model biznesowy firmy LUG opiera się na umiejętnościach i ponad 20 latach doświadczenia, tak by poprzez kompleksowe doradztwo, badanie potrzeb klientów i wymagań audytu [nie wiem czy o to im chodzi], rozwijać i oferować innowacyjne, energooszczędne oświetlenie uliczne i przemysłowe.
ALL FOR YOU to firma zajmująca się sprzedażą materiałów budowlanych począwszy od bloczków betonowych a skończywszy na wykończeniu domu. W swojej ofercie posiadamy tysiące firm, które oferują różnorodne materiały. Zajmujemy się również sprowadzaniem towarów pod specjalne zamówienia klientów oraz wyszukiwaniem najlepszych ofert w celu uzyskania pełnego zadowolenia klienta.
Data dodania: 09/02/2014     Tagi: czujnik ruchu, oprawy, oświetlenie, LED, producent,
JATECH jest polskim producentem innowacyjnych opraw oświetleniowych LED cechujących się bardzo wysoką skutecznością świetlną.
Data dodania: 13/01/2014     Tagi: światło, oświetlenie, COB, LED, żarówka,
Tworząc efektywne i nowatorskie oświetlenie LED, stawiamy na potrzeby klientów. Satysfakcja użytkowników, poprawa warunków ich życia i pracy to nasza misja. Wykwalifikowana kadra, ponad dwudziestoletnie doświadczenie w dziedzinie oświetlenia, sukcesy ostatnich pięciu lat w rynku oświetlenia LED to atuty, które oferujemy naszym partnerom.
Data dodania: 25/07/2013     Tagi: oświetlenie, iluminacja, oprawy hermetyczne, LED,
LUXIMA S.A. jest producentem opraw oświetleniowych. Firma powstała w 1998 roku. Od początku jest ona związana z produkcją oświetlenia, a jej produkty są sprzedawane zarówno na rynku krajowym jak i międzynarodowym.
Data dodania: 08/05/2012     Tagi: LED, OŚWIETLENIE, CIĘŻAROWE, LAMPY, ODBLASKI,
HORPOL jest firmą o 30-letniej tradycji, istniejącą na rynku motoryzacyjnym od 1979 roku. Produkujemy lampy i urządzenia odblaskowe do samochodów ciężarowych i osobowych. Jesteśmy wiodącym producentem lamp samochodowych w Polsce i Europie. Nasze wyroby można również znaleźć w wielu krajach europejskich. HORPOL posiada system zarządzania jakością ISO 9001:2008, co świadczy o doskonałej jakości naszych produktów.
FAMOR SA istnieje na rynku prawie 60 lat. Działalność produkcyjno-usługowa firmy FAMOR SA Firma jest producentem następujących wyrobów: 1. Rozdzielnice elektryczne 2. Oprawy oświetleniowe 3. Projektory i naświetlacze 4. Pulpity sterownicze 5. Sprzęt sygnalizacyjny optyczny i akustyczny 6. Zestawy szpitalne przyłóżkowe
Data dodania: 16/02/2012     Tagi: oświetlenie producent oprawy przeciwwybuchowe świetlówkowe,
Dostarczamy naszym klientom nowoczesne i zaawansowane technologicznie oświetlenia do szczególnie trudnych warunków pracy, w tym przestrzeni zagrożonych wybuchem. W ofercie szeroka gama różnorodnych opraw z szerokim zastosowaniem.
Data dodania: 21/01/2011     Tagi: AURATON, termostaty, LED, oświetlenie, profile,
Firma LARS założona została w 1984 roku przez Andrzeja Szymańskiego. Początkowo swą działalność opierała głównie na gazowych systemach grzewczych, jednak już po dwóch latach poszerzyła swą działalność o oświetlenie LED. Doświadczenie Właściciela w dziedzinie automatyki i ogrzewania umożliwiły rozpoczęcie projektowania oraz produkcji regulatorów temperatury a krótko potem sterowników do pomp AURATON (dawniej znane pod marką Euroster). Z biegiem lat oferta firmy Lars wzbogacona została badania i pomiary oświetlenia. LARS jest także dystrybutorem firmy BLV - producenta halogenów, metalohalogenków oraz promienników IV i IR.
Data dodania: 28/11/2009     Tagi: uziemienia, osprzęt transformatorowy, ograniczniki przepięć,
Przedsiębiorstwo Produkcyjne BEZPOL Sp.J. z siedzibą w Myszkowie to ponad 15 lat doświadczenia w technologii produkcji osprzętu dla energetyki. Obecnie firma specjalizuje się w produkcji ograniczników przepięć, systemów uziemiających, osprzętu dla transformatorów (zaciski TOGA, MK; osłony), osprzętu liniowego, kablowego i stacyjnego. BEZPOL jest również dystrybutorem urządzeń do ogrzewania i wentylacji szaf sterowniczych. Produkty firmy posiadają wszystkie wymagane badania, certyfikaty i atesty. Za innowacyjne technologie i wysoką jakość firma otrzymuje liczne nagrody i wyróżnienia m.in. na targach ENERGETAB. Przedsiębiorstwo zostało również uhonorowane tytułem Gazeli Biznesu w 2007 roku nadawanym przez „Puls Biznesu”.
« Poprzednie 1 Następne »