sortuj: data dodania | alfabetycznie


Andoria-Mot Sp. z o.o. to firma, której początki działalności sięgają 1945 roku, wtedy rozpoczęto produkcję maszyn rolniczych, następnie silników wysokoprężnych. Pierwsze produkowane silniki to jednocylindrowe: S60,S320,S231, S301 oraz 1CA90 i 2CA90( wersja 2 –cylindrowa). Na bazie silnika S320 produkowane były także jednostki : 2,3 i 4 cylindrowe z zastosowaniem do produkcji zespołów napędowych i agregatów prądotwórczych.
APLISENS S.A. jest liderem wśród krajowych dostawców rozwiązań w zakresie przemysłowej aparatury kontrolno-pomiarowej.
Powstała w roku 1998 Spółka zajmuje się badaniem stanu technicznego rurociągów naftowych dalekiego zasięgu metodą In-Line-Inspection. Usługi świadczymy w Polsce, jak również za granicą m.in. w Niemczech, Belgii, Rumunii, Turcji i Ekwadorze. PERN S.A., operator sieci rurociągów ropy naftowej na terenie Polski i strategiczna spółka Skarbu Państwa, posiada w CDRiA 100% udziałów. CDRiA należy do Grupy Kapitałowej PERN.
Data dodania: 17/04/2013     Tagi: Dospel, wentylator, HVAC, wentylacja, centrale,
Jesteśmy jednym z największych producentów urządzeń i systemów z zakresu wentylacji i klimatyzacji, w której oferujemy produkty i usługi najwyższej jakości. Nieustannie staramy się przewidywać potrzeby Klientów, dlatego wprowadzamy wiele innowacyjnych rozwiązań, które podnoszą komfort eksploatacji produktów marki Dospel.
Ponad 23 letnia obecność na rynku sprawiła, że Zakład Aparatury Elektrycznej Ergom sp. z o.o. ma dziś ugruntowaną pozycję lidera oraz najlepszej polskiej marki na rynku wyrobów elektrotechnicznych.
Data dodania: 24/01/2012     Tagi: Kolektory słoneczne, solary, zestawy solarne, produkcja,
HEWALEX jest najstarszym i największym producentem kolektorów słonecznych w Polsce, obecnym na rynku ponad 20 lat. Firma produkuje kolektory płaskie i próżniowe wysokiej jakości wykorzystując zaawansowaną technologię spawania laserowego i ultradźwiękowego oraz oferuje osprzęt do kompletnej instalacji systemów solarnych i gotowe zestawy solarne.
Data dodania: 09/02/2014     Tagi: czujnik ruchu, oprawy, oświetlenie, LED, producent,
JATECH jest polskim producentem innowacyjnych opraw oświetleniowych LED cechujących się bardzo wysoką skutecznością świetlną.
Data dodania: 21/01/2011     Tagi: AURATON, termostaty, LED, oświetlenie, profile,
Firma LARS założona została w 1984 roku przez Andrzeja Szymańskiego. Początkowo swą działalność opierała głównie na gazowych systemach grzewczych, jednak już po dwóch latach poszerzyła swą działalność o oświetlenie LED. Doświadczenie Właściciela w dziedzinie automatyki i ogrzewania umożliwiły rozpoczęcie projektowania oraz produkcji regulatorów temperatury a krótko potem sterowników do pomp AURATON (dawniej znane pod marką Euroster). Z biegiem lat oferta firmy Lars wzbogacona została badania i pomiary oświetlenia. LARS jest także dystrybutorem firmy BLV - producenta halogenów, metalohalogenków oraz promienników IV i IR.
Data dodania: 25/07/2013     Tagi: oświetlenie, iluminacja, oprawy hermetyczne, LED,
LUXIMA S.A. jest producentem opraw oświetleniowych. Firma powstała w 1998 roku. Od początku jest ona związana z produkcją oświetlenia, a jej produkty są sprzedawane zarówno na rynku krajowym jak i międzynarodowym.
Data dodania: 31/05/2012     Tagi: efektywność energetyczna, odnawialne źródła energii,
NEXUM Consulting Finansowo – Energetyczny jest firmą doradczą działającą na międzynarodowym jak i polskim rynku outsourcingu usług finansowych, oraz energetycznych. Początkowo, firma została założona i działała na rynku polskim, szeroko rozumianych usług finansowych i outsourcing bankowego, z czasem wzbogacając i rozszerzając swój zakres działania o consulting energetyczny, nowe technologie i innowacyjne rozwiązania. W roku 2011 firma została wyróżniona nagrodą ZŁOTY LAUR EXPO 3x20 na Międzynarodowych Targach Techniki Przemysłowej Nauki i Innowacji Technicom Innowacje za wdrożenie jedynego w Polsce układu dolnego źródła pompy ciepła z wykorzystaniem wód Zatoki Gdańskiej
« Poprzednie 1 2