sortuj: data dodania | alfabetycznie


Powstała w roku 1998 Spółka zajmuje się badaniem stanu technicznego rurociągów naftowych dalekiego zasięgu metodą In-Line-Inspection. Usługi świadczymy w Polsce, jak również za granicą m.in. w Niemczech, Belgii, Rumunii, Turcji i Ekwadorze. PERN S.A., operator sieci rurociągów ropy naftowej na terenie Polski i strategiczna spółka Skarbu Państwa, posiada w CDRiA 100% udziałów. CDRiA należy do Grupy Kapitałowej PERN.
Data dodania: 06/04/2016     Tagi: kompresory tłokowe, kompresory śrubowe, kompresory,
Firma WAN - polski producent sprężarek działająca na rynku pneumatyki od 1950 roku proponuje Państwu profesjonalne kompresory śrubowe oraz tłokowe . Doświadczenie oraz stosowanie najnowocześniejszych rozwiązań z dziedziny pneumatyki dają nam możliwość tworzenia maszyn najwyższej jakości, gwarantujących niezawodność. Ofertę kierujemy do dużych zakładów przemysłowych jak i mniejszych warsztatów.
Andoria-Mot Sp. z o.o. to firma, której początki działalności sięgają 1945 roku, wtedy rozpoczęto produkcję maszyn rolniczych, następnie silników wysokoprężnych. Pierwsze produkowane silniki to jednocylindrowe: S60,S320,S231, S301 oraz 1CA90 i 2CA90( wersja 2 –cylindrowa). Na bazie silnika S320 produkowane były także jednostki : 2,3 i 4 cylindrowe z zastosowaniem do produkcji zespołów napędowych i agregatów prądotwórczych.
Ponad 23 letnia obecność na rynku sprawiła, że Zakład Aparatury Elektrycznej Ergom sp. z o.o. ma dziś ugruntowaną pozycję lidera oraz najlepszej polskiej marki na rynku wyrobów elektrotechnicznych.
Data dodania: 09/02/2014     Tagi: czujnik ruchu, oprawy, oświetlenie, LED, producent,
JATECH jest polskim producentem innowacyjnych opraw oświetleniowych LED cechujących się bardzo wysoką skutecznością świetlną.
Data dodania: 25/07/2013     Tagi: oświetlenie, iluminacja, oprawy hermetyczne, LED,
LUXIMA S.A. jest producentem opraw oświetleniowych. Firma powstała w 1998 roku. Od początku jest ona związana z produkcją oświetlenia, a jej produkty są sprzedawane zarówno na rynku krajowym jak i międzynarodowym.
Data dodania: 17/04/2013     Tagi: Dospel, wentylator, HVAC, wentylacja, centrale,
Jesteśmy jednym z największych producentów urządzeń i systemów z zakresu wentylacji i klimatyzacji, w której oferujemy produkty i usługi najwyższej jakości. Nieustannie staramy się przewidywać potrzeby Klientów, dlatego wprowadzamy wiele innowacyjnych rozwiązań, które podnoszą komfort eksploatacji produktów marki Dospel.
Data dodania: 31/05/2012     Tagi: efektywność energetyczna, odnawialne źródła energii,
NEXUM Consulting Finansowo – Energetyczny jest firmą doradczą działającą na międzynarodowym jak i polskim rynku outsourcingu usług finansowych, oraz energetycznych. Początkowo, firma została założona i działała na rynku polskim, szeroko rozumianych usług finansowych i outsourcing bankowego, z czasem wzbogacając i rozszerzając swój zakres działania o consulting energetyczny, nowe technologie i innowacyjne rozwiązania. W roku 2011 firma została wyróżniona nagrodą ZŁOTY LAUR EXPO 3x20 na Międzynarodowych Targach Techniki Przemysłowej Nauki i Innowacji Technicom Innowacje za wdrożenie jedynego w Polsce układu dolnego źródła pompy ciepła z wykorzystaniem wód Zatoki Gdańskiej
Data dodania: 16/02/2012     Tagi: oświetlenie producent oprawy przeciwwybuchowe świetlówkowe,
Dostarczamy naszym klientom nowoczesne i zaawansowane technologicznie oświetlenia do szczególnie trudnych warunków pracy, w tym przestrzeni zagrożonych wybuchem. W ofercie szeroka gama różnorodnych opraw z szerokim zastosowaniem.
Data dodania: 24/01/2012     Tagi: Kolektory słoneczne, solary, zestawy solarne, produkcja,
HEWALEX jest najstarszym i największym producentem kolektorów słonecznych w Polsce, obecnym na rynku ponad 20 lat. Firma produkuje kolektory płaskie i próżniowe wysokiej jakości wykorzystując zaawansowaną technologię spawania laserowego i ultradźwiękowego oraz oferuje osprzęt do kompletnej instalacji systemów solarnych i gotowe zestawy solarne.
« Poprzednie 1 2