sortuj: data dodania | alfabetycznie


Firma KOELNER to lider na rynku zamocowań do budownictwa i przemysłu w Polsce oraz czołowy producent elementów złącznych w Europie.
Data dodania: 19/01/2012     Tagi: profile budowlane, aluminiowy, PVC, listwa, narożnik, Profil,
Firma JS rozpoczęła produkcję profili i listew do budownictwa w roku 1999. Od początku działalności duży nacisk kładziony był na systematyczny rozwój produkcji poprzez rozszerzenie asortymentu ze szczególnym uwzględnieniem jakości. Dzięki nowoczesnemu zarządzaniu, stałej modernizacji maszyn i stworzeniu profesjonalnego zespołu pracowników udało się osiągnąć pożądany efekt - kompleksową i stabilną ofertę w zakresie profili i akcesoriów dla budownictwa !
Data dodania: 29/12/2011     Tagi: piany, tynki, kleje, uszczelniacze, lakiery,
LAKMA od ponad 20 lat jest jednym z największych polskich producentów w wybranych gałęziach chemii budowlanej oraz gospodarczej. Firma oferuje swoim klientom najwyższej jakości innowacyjne wyroby spełniające międzynarodowe normy, przy jednoczesnym zachowaniu bardzo konkurencyjnych cen. LAKMĘ cechuje bardzo duża elastyczność w zaspokajaniu indywidualnych potrzeb klientów.
Data dodania: 27/06/2011     Tagi: mosty, silosy, stadiony, konstrukcje stalowe, ,
Polimex-Mostostal oferuje produkcję konstrukcji stalowych dla: energetyki, hutnictwa, petrochemii, oczyszczalni spalin, spalarni, górnictwa, telekomunikacji, budownictwa drogowego, przemysłu samochodowego, obiektów użyteczności publicznej, hal produkcyjnych i magazynowych oraz kanały, kominy, filtry, silosy, zsypy, zbiorniki, konstrukcje offshore.
Firma PROTAN ELMARK Sp. z o.o. łączy w sobie tradycje, wieloletnie doświadczenie oraz najnowsze technologie produkcji w zakresie obiektów namiotowych. W sierpniu 2008 roku norweska spółka Protan AS, istniejąca na rynku od 1939 roku, zajmująca się produkcją najwyższej jakości materiałów PVC, połączyła się polską firmą Elmark Hale, która od 1989 roku działa na polskim i światowym rynku realizując potrzeby naszych klientów. Na podstawie wieloletnich badań stworzyliśmy dla Państwa wyjątkową ofertę hal i namiotów w oparciu o lekkie konstrukcje aluminiowe.
« Poprzednie 1 Następne »