sortuj: data dodania | alfabetycznie


Data dodania: 22/10/2013     Tagi: projektowanie, instalacje sanitarne, wentylacja i klimatyzacja, OZE, fotowoltaika,
Biuro Projektowo-Usługowe „ProEko” Jacek Pietruszka - tworzą projektanci branży instalacje sanitarne, doświadczeni w wielu realizacjach na terenie Polski oraz za granicą, wykonujący wszystkie rodzaje instalacji: c.o, wod-kan, gaz, sieci, węzły cieplne, wentylacja, klimatyzacja, chłodnictwo, instalacje technologiczne: gazy medyczne, instalacje techniczne, wodne instalacje ochrony przeciwpożarowej, systemy gaszenia gazowego itp., stacje uzdatniania wody, oczyszczalnie ścieków. Wykonujemy również innowacyjne koncepcje instalacyjne, programy funkcjonalno-użytkowe oraz opracowania towarzyszące zakresowi branży, np.: audyty energetyczne, charakterystyki energetyczne oraz kosztorysy.
Data dodania: 30/06/2015     Tagi: meble, wyposażenie wnętrz, projekty wnętrz, stolarstwo,
Oferujemy naszym Klientom nie tylko produkty, ale przede wszystkim kompletne wyposażenie lokali gastronomicznych. Zestawy wyposażenia wnętrz tworzone z podkreśleniem indywidualnego stylu Klienta, trafiają w najbardziej wyrafinowane gusta tak, by były zarówno funkcjonalne jak i przyjemne. Firma Bogajewicz jest jedną z najstarszych firm związanych z branżą stolarską, tapicerską i metalową w Polsce. Powstała w 1890 r. z pasji jej założyciela – Albina Bogajewicza.
Data dodania: 01/08/2011     Tagi: kuchnia, ceramika, płytki, łazienka, gres,
Grupa Paradyż to doświadczenie ponad 20 lat tworzenia pięknych produktów o niepowtarzalnym wzornictwie i najwyższej jakości wykonania. Przy udziale polskiego kapitału i polskich specjalistów powstają produkty, które zyskują uznanie klientów w wielu krajach na całym świecie.
Deante to polska marka, która od ponad 20 lat z powodzeniem funkcjonuje na rynku. Szeroki wachlarz naszego asortymentu obejmuje wyposażenie kuchenne, a w nim: baterie, zlewozmywaki granitowe, stalowe i ceramiczne oraz wyposażenie łazienkowe, zawierające zestawy i panele natryskowe, brodziki, kabiny, baterie oraz ceramikę.
Data dodania: 02/09/2013     Tagi: wyposażenie domów, sterowanie bezprzewodowe, inteligentny dom,
Firma Fibar Group z Poznania to producent bezprzewodowego systemu inteligencji budynkowej FIBARO. Dzięki systemowi FIBARO możemy sterować nie tylko sprzętami RTV i AGD, ale też oświetleniem, poziomem temperatury, roletami, markizami, bramami i furtkami, alarmem oraz systemem monitoringu.
Data dodania: 13/01/2014     Tagi: światło, oświetlenie, COB, LED, żarówka,
Tworząc efektywne i nowatorskie oświetlenie LED, stawiamy na potrzeby klientów. Satysfakcja użytkowników, poprawa warunków ich życia i pracy to nasza misja. Wykwalifikowana kadra, ponad dwudziestoletnie doświadczenie w dziedzinie oświetlenia, sukcesy ostatnich pięciu lat w rynku oświetlenia LED to atuty, które oferujemy naszym partnerom.
Data dodania: 07/04/2015     Tagi: iluminacja, oświetlenie, oprawy oświetleniowe,
LUG Light Factory jest jednym z głównych europejskich producentów systemowych rozwiązań w zakresie oświetleń. Model biznesowy firmy LUG opiera się na umiejętnościach i ponad 20 latach doświadczenia, tak by poprzez kompleksowe doradztwo, badanie potrzeb klientów i wymagań audytu [nie wiem czy o to im chodzi], rozwijać i oferować innowacyjne, energooszczędne oświetlenie uliczne i przemysłowe.
Data dodania: 02/02/2017     Tagi: meble,
Szynaka Meble Sp. z o.o. jest wiodącym producentem mebli w Polsce z rocznych obrotem blisko 250 mln EUR. Firma została założona w Lubawie w 1957 r. jako prywatne, rodzinne przedsiębiorstwo, a dzisiaj składa się z sześciu wyspecjalizowanych fabryk oraz nowoczesnego centrum logistycznego i showroomu, w którym organizowane są targi, imprezy promocyjne i szkolenia. Nasze motto ,,Szynaka-Meble zawsze blisko ludzi” widoczne jest w każdym aspekcie naszej działalności i obrazuje szczególną dbałość o zadowolenie klientów i satysfakcję pracowników.
« Poprzednie 1 Następne »