sortuj: data dodania | alfabetycznie


Data dodania: 13/01/2014     Tagi: światło, oświetlenie, COB, LED, żarówka,
Tworząc efektywne i nowatorskie oświetlenie LED, stawiamy na potrzeby klientów. Satysfakcja użytkowników, poprawa warunków ich życia i pracy to nasza misja. Wykwalifikowana kadra, ponad dwudziestoletnie doświadczenie w dziedzinie oświetlenia, sukcesy ostatnich pięciu lat w rynku oświetlenia LED to atuty, które oferujemy naszym partnerom.
Data dodania: 02/09/2013     Tagi: wyposażenie domów, sterowanie bezprzewodowe, inteligentny dom,
Firma Fibar Group z Poznania to producent bezprzewodowego systemu inteligencji budynkowej FIBARO. Dzięki systemowi FIBARO możemy sterować nie tylko sprzętami RTV i AGD, ale też oświetleniem, poziomem temperatury, roletami, markizami, bramami i furtkami, alarmem oraz systemem monitoringu.
Data dodania: 01/08/2011     Tagi: kuchnia, ceramika, płytki, łazienka, gres,
Grupa Paradyż to doświadczenie ponad 20 lat tworzenia pięknych produktów o niepowtarzalnym wzornictwie i najwyższej jakości wykonania. Przy udziale polskiego kapitału i polskich specjalistów powstają produkty, które zyskują uznanie klientów w wielu krajach na całym świecie.
TKZ POLSKA – producent okuć budowlanych Nasze doświadczenie oparte jest na blisko trzydziestoletniej tradycji produkcji zawiasów w rodzinnym przedsiębiorstwie w Polsce oraz 100-letniej historii produkcji zawiasów w czeskiej firmie TKZ Polna.
Komandor jest wiodącym producentem w dynamicznie rozwijającej się branży systemów drzwi przesuwanych i zabudowy wnęk. Przez ponad 18 lat obecności na światowym rynku stworzyliśmy nie tylko efektywny model dystrybucji, ale przede wszystkim doskonały produkt, znany obecnie prawie na całym świecie.
Data dodania: 18/04/2010     Tagi: brodzik, wanny, Ceramika łazienkowa, umywalki, bidety, ,
Sanitec KOŁO Sp. z o.o. jest producentem oraz dystrybutorem szerokiej gamy wyposażenia łazienek i cieszy się w tej branży pozycją lidera. Firma należy do Grupy Sanitec - największego producenta sprzętu sanitarnego w Europie. Sanitec Kolo jest producentem produktów wyposażenia łazienek sprzedawanych pod marką KOŁO. Firma oferuje m.in.: ceramikę łazienkową, wanny i brodziki akrylowe, kabiny prysznicowe, meble łazienkowe, hydromasaże oraz wyposażenie łazienek przystosowane dla osób niepełnosporawnych. Ogromna ilość medali, nagród oraz wyróżnień świadczy o najwyższym uznaniu dla produktów Koło.
Data dodania: 11/03/2010     Tagi: szafki, ppoż, hydranty, hydrant, ochrona,
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe GRAS, zajmuje się od ponad 20 lat konstruowaniem, produkcją i dystrybucją sprzętu przeciwpożarowego, ratownictwa i BHP. Specjalizujemy się przede wszystkim w produkcji hydrantów wewnętrznych.
1 2 Następne »