sortuj: data dodania | alfabetycznie


Data dodania: 22/02/2017     Tagi: natryski, zawory, armatura, akcesoria łazienkowe,
Grupa FERRO jest jednym z największych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej producentów armatury sanitarnej i instalacyjnej. Oferuje swoim klientom szeroką gamę baterii, natrysków, akcesoriów łazienkowych oraz elementów instalacji wodnych. Wszystkie produkty cechuje wysoka jakość wykonania, czego dowodem są liczne nagrody i certyfikaty krajowe i zagraniczne.
Data dodania: 02/02/2017     Tagi: meble,
Szynaka Meble Sp. z o.o. jest wiodącym producentem mebli w Polsce z rocznych obrotem blisko 250 mln EUR. Firma została założona w Lubawie w 1957 r. jako prywatne, rodzinne przedsiębiorstwo, a dzisiaj składa się z sześciu wyspecjalizowanych fabryk oraz nowoczesnego centrum logistycznego i showroomu, w którym organizowane są targi, imprezy promocyjne i szkolenia. Nasze motto ,,Szynaka-Meble zawsze blisko ludzi” widoczne jest w każdym aspekcie naszej działalności i obrazuje szczególną dbałość o zadowolenie klientów i satysfakcję pracowników.
Data dodania: 24/03/2016     Tagi: wyposażenie wnętrz, meble tapicerowane, meble,
Firma PPUH \\\"STOLAR\\\" jest producentem funkcjonalnych mebli mieszkaniowych, zarówno skrzyniowych jak i tapicerowanych.
Ponad 35 letnie doświadczenie produkcyjne przekłada się na wysoką jakość, innowacyjność oraz niezawodność produktów. Jesteśmy liderem w produkcji nowoczesnych systemów zabudów do wanien i brodzików oraz brodzików i wanien akrylowych w autorskich technologiach: Stabilsound® oraz Stabilsound Plus®. Istotnym ogniwem działalności formy jest produkcja narzędzi budowlanych – poziomice, łaty, kątownice.
Data dodania: 25/09/2015     Tagi: MEBLE OGRODOWE, HOUSEHOLD, CAMPING, PODUSZKI,
Właścicielem marki Patio jest firma Dajar sp. z o.o.. Dajar jest dystrybutorem produktów gospodarstwa domowego (AGD) i mebli ogrodowych oraz profesjonalnych artykułów dla branży HoReCa. Podstawą naszej szerokiej oferty jest współpraca z największymi na świecie producentami. Sami również specjalizujemy się w produkcji, głównie mebli ogrodowych, kempingowych i poduszek, a także desek do prasowania i suszarek do bielizny. Firma Dajar współpracuje z największymi sieciami hipermarketów . Obsługujemy ponad 2000 sklepów.
Data dodania: 25/09/2015     Tagi: ceramika, nawierzchnie, chemia budowlana, Meble, płytki,
Firma Vinderen Sp. z o.o. istnieje od 2003 roku i od początku związana jest z branżą wyposażenia wnętrz.
Data dodania: 30/06/2015     Tagi: meble, wyposażenie wnętrz, projekty wnętrz, stolarstwo,
Oferujemy naszym Klientom nie tylko produkty, ale przede wszystkim kompletne wyposażenie lokali gastronomicznych. Zestawy wyposażenia wnętrz tworzone z podkreśleniem indywidualnego stylu Klienta, trafiają w najbardziej wyrafinowane gusta tak, by były zarówno funkcjonalne jak i przyjemne. Firma Bogajewicz jest jedną z najstarszych firm związanych z branżą stolarską, tapicerską i metalową w Polsce. Powstała w 1890 r. z pasji jej założyciela – Albina Bogajewicza.
Data dodania: 01/06/2015     Tagi: Szkło Artystyczne, Obrazy ze szkła, Fusing,
Firma Glasini - Producent Szkła Artystycznego powstała w 1993 roku. Jesteśmy firmą prywatną z siedzibą w Chorzowie. Specjalizujemy się w projektowaniu oraz wytwarzaniu wyrobów szkła artystycznego nowatorską technologią Glasini, polegającą na termicznej obróbce szkła. Pracownia może poszczycić się wysoko wykwalifikowaną i doświadczoną kadrą pracowniczą, co gwarantuje wysoką jakość i niepowtarzalność naszych wyrobów. Wszystkie przedmioty wykonywane są ręcznie według wzorów dostarczonych przez klienta lub projektów stworzonych przez naszych plastyków na specjalne zamówienie odbiorców.
Data dodania: 17/11/2014     Tagi: Wyposażenie wnętrz, akcesoria meblowe, gałki, klamki, uchwyty,
GAMET S.A. jest niekwestionowanym liderem na rynku krajowym w segmencie dekoracyjnych akcesoriów meblowych i budowlanych.
Deante to polska marka, która od ponad 20 lat z powodzeniem funkcjonuje na rynku. Szeroki wachlarz naszego asortymentu obejmuje wyposażenie kuchenne, a w nim: baterie, zlewozmywaki granitowe, stalowe i ceramiczne oraz wyposażenie łazienkowe, zawierające zestawy i panele natryskowe, brodziki, kabiny, baterie oraz ceramikę.
« Poprzednie 1 2