sortuj: data dodania | alfabetycznie


Data dodania: 03/07/2013     Tagi: NACZEPY SAMOCHODOWE, AMBULANSE, KONSTRUKCJE STALOWE,
Firma AUTO-HIT S.A.. istnieje od 1995 roku. Działalność firmy obejmuje m.in. produkcję naczep niskopodwoziowych, specjalistycznego sprzętu transportowego dla wojska, do przewozu maszyn budowlanych i elementów ponad-gabarytowych oraz produkcję konstrukcji stalowych wykorzystywanych m.in. w budowie dróg, mostów i hal.
Data dodania: 27/06/2011     Tagi: mosty, silosy, stadiony, konstrukcje stalowe, ,
Polimex-Mostostal oferuje produkcję konstrukcji stalowych dla: energetyki, hutnictwa, petrochemii, oczyszczalni spalin, spalarni, górnictwa, telekomunikacji, budownictwa drogowego, przemysłu samochodowego, obiektów użyteczności publicznej, hal produkcyjnych i magazynowych oraz kanały, kominy, filtry, silosy, zsypy, zbiorniki, konstrukcje offshore.
Firma PROTAN ELMARK Sp. z o.o. łączy w sobie tradycje, wieloletnie doświadczenie oraz najnowsze technologie produkcji w zakresie obiektów namiotowych. W sierpniu 2008 roku norweska spółka Protan AS, istniejąca na rynku od 1939 roku, zajmująca się produkcją najwyższej jakości materiałów PVC, połączyła się polską firmą Elmark Hale, która od 1989 roku działa na polskim i światowym rynku realizując potrzeby naszych klientów. Na podstawie wieloletnich badań stworzyliśmy dla Państwa wyjątkową ofertę hal i namiotów w oparciu o lekkie konstrukcje aluminiowe.
« Poprzednie 1 Następne »