sortuj: data dodania | alfabetycznie


ALL FOR YOU to firma zajmująca się sprzedażą materiałów budowlanych począwszy od bloczków betonowych a skończywszy na wykończeniu domu. W swojej ofercie posiadamy tysiące firm, które oferują różnorodne materiały. Zajmujemy się również sprowadzaniem towarów pod specjalne zamówienia klientów oraz wyszukiwaniem najlepszych ofert w celu uzyskania pełnego zadowolenia klienta.
Data dodania: 01/08/2011     Tagi: kuchnia, ceramika, płytki, łazienka, gres,
Grupa Paradyż to doświadczenie ponad 20 lat tworzenia pięknych produktów o niepowtarzalnym wzornictwie i najwyższej jakości wykonania. Przy udziale polskiego kapitału i polskich specjalistów powstają produkty, które zyskują uznanie klientów w wielu krajach na całym świecie.
Data dodania: 08/03/2013     Tagi: kształtki kanały wentylacyjne centrale wentylacyjne,
Nasza firma istnieje od 1977 roku i jest liderem branży wentylacyjnej w Polsce jedną z większych producentów w Europie. Produkujemy elementy instalacji takie jak: przewody wentylacyjne, kształtki, nawiewniki, kratki wentylacyjne, okapy, nawiewy laminarne i inne. Materiały, których używamy do produkcji to różne rodzaje blach stalowych - czarna, ocynkowana, nierdzewna oraz blach z aluminium, miedzi, ołowiu. Dysponujemy dużym i elastycznym parkiem maszynowym. Naszą specjalnością są skomplikowane instalacje przemysłu farmaceutycznego, spożywczego, stoczniowego a także instalacje w szpitalach, halach, biurach, centrach handlowych i salach widowiskowych.
Data dodania: 22/02/2017     Tagi: natryski, zawory, armatura, akcesoria łazienkowe,
Grupa FERRO jest jednym z największych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej producentów armatury sanitarnej i instalacyjnej. Oferuje swoim klientom szeroką gamę baterii, natrysków, akcesoriów łazienkowych oraz elementów instalacji wodnych. Wszystkie produkty cechuje wysoka jakość wykonania, czego dowodem są liczne nagrody i certyfikaty krajowe i zagraniczne.
Data dodania: 17/11/2014     Tagi: Wyposażenie wnętrz, akcesoria meblowe, gałki, klamki, uchwyty,
GAMET S.A. jest niekwestionowanym liderem na rynku krajowym w segmencie dekoracyjnych akcesoriów meblowych i budowlanych.
Data dodania: 19/01/2012     Tagi: profile budowlane, aluminiowy, PVC, listwa, narożnik, Profil,
Firma JS rozpoczęła produkcję profili i listew do budownictwa w roku 1999. Od początku działalności duży nacisk kładziony był na systematyczny rozwój produkcji poprzez rozszerzenie asortymentu ze szczególnym uwzględnieniem jakości. Dzięki nowoczesnemu zarządzaniu, stałej modernizacji maszyn i stworzeniu profesjonalnego zespołu pracowników udało się osiągnąć pożądany efekt - kompleksową i stabilną ofertę w zakresie profili i akcesoriów dla budownictwa !
Firma KOELNER to lider na rynku zamocowań do budownictwa i przemysłu w Polsce oraz czołowy producent elementów złącznych w Europie.
Data dodania: 29/12/2011     Tagi: piany, tynki, kleje, uszczelniacze, lakiery,
LAKMA od ponad 20 lat jest jednym z największych polskich producentów w wybranych gałęziach chemii budowlanej oraz gospodarczej. Firma oferuje swoim klientom najwyższej jakości innowacyjne wyroby spełniające międzynarodowe normy, przy jednoczesnym zachowaniu bardzo konkurencyjnych cen. LAKMĘ cechuje bardzo duża elastyczność w zaspokajaniu indywidualnych potrzeb klientów.
Data dodania: 07/04/2015     Tagi: iluminacja, oświetlenie, oprawy oświetleniowe,
LUG Light Factory jest jednym z głównych europejskich producentów systemowych rozwiązań w zakresie oświetleń. Model biznesowy firmy LUG opiera się na umiejętnościach i ponad 20 latach doświadczenia, tak by poprzez kompleksowe doradztwo, badanie potrzeb klientów i wymagań audytu [nie wiem czy o to im chodzi], rozwijać i oferować innowacyjne, energooszczędne oświetlenie uliczne i przemysłowe.
Data dodania: 11/03/2010     Tagi: szafki, ppoż, hydranty, hydrant, ochrona,
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe GRAS, zajmuje się od ponad 20 lat konstruowaniem, produkcją i dystrybucją sprzętu przeciwpożarowego, ratownictwa i BHP. Specjalizujemy się przede wszystkim w produkcji hydrantów wewnętrznych.
« Poprzednie 1 2