sortuj: data dodania | alfabetycznie


Data dodania: 22/02/2017     Tagi: natryski, zawory, armatura, akcesoria łazienkowe,
Grupa FERRO jest jednym z największych w regionie Europy Środkowo-Wschodniej producentów armatury sanitarnej i instalacyjnej. Oferuje swoim klientom szeroką gamę baterii, natrysków, akcesoriów łazienkowych oraz elementów instalacji wodnych. Wszystkie produkty cechuje wysoka jakość wykonania, czego dowodem są liczne nagrody i certyfikaty krajowe i zagraniczne.
Data dodania: 19/07/2016     Tagi: wyposażenie łazienki, zlewozmywak granitowy, wyposażenie kuchni, umywalki,
Wagran Sp. z o.o. jest młodą, dynamicznie rozwijającą się firmą. Od 2007r. kiedy to powstała prężnie dąży do tego, aby zasłużyć na miano Lidera na rynku producentów zlewozmywaków granitowych.
Ponad 35 letnie doświadczenie produkcyjne przekłada się na wysoką jakość, innowacyjność oraz niezawodność produktów. Jesteśmy liderem w produkcji nowoczesnych systemów zabudów do wanien i brodzików oraz brodzików i wanien akrylowych w autorskich technologiach: Stabilsound® oraz Stabilsound Plus®. Istotnym ogniwem działalności formy jest produkcja narzędzi budowlanych – poziomice, łaty, kątownice.
Data dodania: 25/09/2015     Tagi: ceramika, nawierzchnie, chemia budowlana, Meble, płytki,
Firma Vinderen Sp. z o.o. istnieje od 2003 roku i od początku związana jest z branżą wyposażenia wnętrz.
Data dodania: 07/04/2015     Tagi: iluminacja, oświetlenie, oprawy oświetleniowe,
LUG Light Factory jest jednym z głównych europejskich producentów systemowych rozwiązań w zakresie oświetleń. Model biznesowy firmy LUG opiera się na umiejętnościach i ponad 20 latach doświadczenia, tak by poprzez kompleksowe doradztwo, badanie potrzeb klientów i wymagań audytu [nie wiem czy o to im chodzi], rozwijać i oferować innowacyjne, energooszczędne oświetlenie uliczne i przemysłowe.
ALL FOR YOU to firma zajmująca się sprzedażą materiałów budowlanych począwszy od bloczków betonowych a skończywszy na wykończeniu domu. W swojej ofercie posiadamy tysiące firm, które oferują różnorodne materiały. Zajmujemy się również sprowadzaniem towarów pod specjalne zamówienia klientów oraz wyszukiwaniem najlepszych ofert w celu uzyskania pełnego zadowolenia klienta.
Data dodania: 17/11/2014     Tagi: Wyposażenie wnętrz, akcesoria meblowe, gałki, klamki, uchwyty,
GAMET S.A. jest niekwestionowanym liderem na rynku krajowym w segmencie dekoracyjnych akcesoriów meblowych i budowlanych.
Firma KOELNER to lider na rynku zamocowań do budownictwa i przemysłu w Polsce oraz czołowy producent elementów złącznych w Europie.
Data dodania: 08/03/2013     Tagi: kształtki kanały wentylacyjne centrale wentylacyjne,
Nasza firma istnieje od 1977 roku i jest liderem branży wentylacyjnej w Polsce jedną z większych producentów w Europie. Produkujemy elementy instalacji takie jak: przewody wentylacyjne, kształtki, nawiewniki, kratki wentylacyjne, okapy, nawiewy laminarne i inne. Materiały, których używamy do produkcji to różne rodzaje blach stalowych - czarna, ocynkowana, nierdzewna oraz blach z aluminium, miedzi, ołowiu. Dysponujemy dużym i elastycznym parkiem maszynowym. Naszą specjalnością są skomplikowane instalacje przemysłu farmaceutycznego, spożywczego, stoczniowego a także instalacje w szpitalach, halach, biurach, centrach handlowych i salach widowiskowych.
Data dodania: 19/01/2012     Tagi: profile budowlane, aluminiowy, PVC, listwa, narożnik, Profil,
Firma JS rozpoczęła produkcję profili i listew do budownictwa w roku 1999. Od początku działalności duży nacisk kładziony był na systematyczny rozwój produkcji poprzez rozszerzenie asortymentu ze szczególnym uwzględnieniem jakości. Dzięki nowoczesnemu zarządzaniu, stałej modernizacji maszyn i stworzeniu profesjonalnego zespołu pracowników udało się osiągnąć pożądany efekt - kompleksową i stabilną ofertę w zakresie profili i akcesoriów dla budownictwa !
« Poprzednie 1 2