PROTAN ELMARK Sp. z o.o.

Firma PROTAN ELMARK Sp. z o.o. łączy w sobie tradycje, wieloletnie doświadczenie oraz najnowsze technologie produkcji w zakresie obiektów namiotowych. W sierpniu 2008 roku norweska spółka Protan AS, istniejąca na rynku od 1939 roku, zajmująca się produkcją najwyższej jakości materiałów PVC, połączyła się polską firmą Elmark Hale, która od 1989 roku działa na polskim i światowym rynku realizując potrzeby naszych klientów. Na podstawie wieloletnich badań stworzyliśmy dla Państwa wyjątkową ofertę hal i namiotów w oparciu o lekkie konstrukcje aluminiowe.

HALE NAMIOTOWE DWUSPADOWE
Hale magazynowe stanowią doskonałą alternatywę dla budynków murowanych. Charakteryzuje je duża funkcjonalność i łatwość montażu i demontażu. Proponowane przez nas hale znajdują swoje zastosowanie jako hale magazynowe, produkcyjne oraz zadaszenia nad pracami budowlanymi (mosty i drogi).
HALE MAGAZYNOWE WIELOSPADOWE
Hale te idealnie służą jako magazyny lub hale produkcyjne ze wzglądu na znaczną wysokość składowania, którą uzyskuje się poprzez kilkuspadową konstrukcję dachu. Szybki i prosty montaż sprawia że w krótkim czasie możemy zabezpieczyć produkty wymagające szybkiego składowania pod dachem.
HALE SPORTOWE DWUSPADOWE
Hale sportowe stanowią niezawodne zadaszenie sal gimnastycznych, boisk piłkarskich, kortów tenisowych oraz ujeżdżalni koni.
HALE SPORTOWE WIELOSPADOWE
Sport potrzebuje przestrzeni. Wiedzą o tym nasi Klienci, którzy skorzystali z technologii Protan Elmark. Dzięki specjalnej konstrukcji dachu hale wielospadowe mogą osiągać maksymalną wysokość dochodzącą do kilkunastu metrów, niezbędną do uprawiania niektórych dyscyplin sportowych.
HALE IMPREZOWE
Coraz częściej organizatorzy imprez promocyjnych, handlowych, estradowych i okolicznościowych sięgają po niezwykle efektywne i optymalne rozwiązania, jakimi są lekkie hale aluminiowe.
NAMIOTY
Podstawową zaletą oferowanych przez nas namiotów jest ich wielofunkcyjność. Doskonale nadają się na różnego rodzaju imprezy, targi, zawody sportowe i wystawy.

Dane kontaktowe

Joanna Maślanka
Dyrektor Sprzedaży

0048 61 8134 523
0048 61 8134 523
+48 698 817 562
joanna.maslanka@protan-elmark.pl

Dawid Przewoźny
Specjalista ds.sprzedaży

0048 61 8134 523
0048 61 8134 523
+48 660 457 637
dawid.przewozny@protan-elmark.pl

Dane adresowe firmy

www.protan-elmark.pl
ul. Czereśniowa 1
62-060 Stęszew Dębienko