LARS ANDRZEJ SZYMAŃSKI
Data dodania: 21/01/2011    
Tagi: AURATON, termostaty, LED, oświetlenie, profile,

Oświetlenie: Nasza oferta jest bardzo zróżnicowana a cechami łączącymi wszystkie nasze produkty są: długotrwałość, niezawodność i ich profesjonalne wykonanie.

Szczególny nacisk kładziemy na nowoczesność zarówno we wzornictwie jak i technologiach produkcyjnych oraz źródłach światła.
Szczególnie polecamy gamę najnowszych produktów wykonanej w technologii LED.

Technologia LED. Do serii tych produktów należy kilka rodzajów lamp i przewodów, w których źródłem światła są diody LED. Należą do nich LEDNeon, węże ledowe, TAŚMY LED, TUBY, PANELE świetlne oraz naświetlacze. Sposobów ich zastosowania jest wiele. Funkcjonują doskonale zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków, dlatego często stosuje się je w wystroju wnętrz mieszkań, domów, teatrów, kin i instytucji publicznych.

Innymi typami oświetlenia należącymi do oferty firmy LARS są światłowody, systemy szynowe i oprawy: Board LIGHT, sufitowe żarowe i halogenowe.
Termostaty: Nasze markowe regulatory temperatury produkujemy już od ponad 15 lat. Od 2004 roku znane jako AURATON, wcześniej występowały pod nazwą Euroster. Decyzję o zmianie marki naszych produktów podjęliśmy w związku z wejściem Polski do Unii Europejskiej, co zaowocowało wzrostem sprzedaży zagranicznej.

Regulatory temperatury Auraton to wysokiej jakości urządzenia kontrolujące temperaturę w pomieszczeniach. Mogą one sterować każdym urządzeniem klimatyzacyjnym lub grzewczym.

Dane kontaktowe

Alicja Rosłan-Gozdecka
Import & Export Manager

0048 618404043
0048 618404050
+48 602 311 312
alicjar@lars.pl


Dane adresowe firmy

www.lars.pl
ul. Człuchowska 12
60-434 Poznań