SOLAR COMPANY S.A.
Data dodania: 25/11/2009    
Tagi: markowe ubrania, konfekcja, styl, moda,

Firma Solar S.A. jest polską marką odzieżową założoną w 1989 r.
Istota sukcesu marki leży w połączeniu globalnych trendów z oczekiwaniami konsumentów. Takie podejście przekłada się na oryginalne kolekcje – miejski, a jednocześnie elegancki styl, dopełnione szeroką gamą akcesoriów.
Solar wypuszcza rocznie trzy kolekcje: Wiosna/Lato, Jesień/Zima oraz Karnawał.

W Polsce, firma znana jest głównie jako lider rynku i producent wyrobów z dzianiny charakteryzujących się unikalnym wzornictwem, najwyższą jakością materiałów i doskonałym wykończeniem. Kolekcje adresowane są do niezależnych finansowo kobiet, które postrzegają zakupy jako doświadczenie estetyczne i przyjemną formę spędzania czasu. Stąd, wymagają one perfekcyjnych kolekcji, znakomitej obsługi, atrakcyjnego wyglądu sklepu i interesującej ekspozycji ubrań.

Kobiety identyfikują markę Solar z jakością, wyrazistym stylem i niebanalną interpretacją aktualnych trendów, cenią jej jakość, komfortowe materiały i doskonałe wykończenie.

Strategia rozwoju firmy skupia się na jednej marce i rozbudowaniu jej sieci sklepów zarówno na rynku krajowym, jak i rynkach zagranicznych.

Solar zmierza do otwierania swoich sklepów w atrakcyjnych miejscach, jak galerie i centra handlowe, które przyciągają klientów. Nowoczesna architektura, otwarte przestrzenie to to, co wyróżnia wnętrza sklepów Solar.

Dane kontaktowe

Katarzyna Finc
Menedżer Sieci Zewnętrznej i Franczyzy

0048 61 871 69 89
0048 61 871 30 19
+48 601 775 541
katarzyna.finc@solar.com.pl


Dane adresowe firmy

www.solar.com.pl
ul. Torowa 11
61–315 Poznań