LFT Logistics
Data dodania: 20/10/2017    
Tagi: transport, spedycja, logistyka,

Jesteśmy firmą powstałą dzięki ponad dwudziestoletniemu doświadczeniu w branży TSL. Przez cały ten czas jesteśmy na bieżąco z postępującymi zmianami w oczekiwaniach klientów. Oferujemy nasze usługi w zakresie spedycji towarów od tych najmniejszych drobnicowych po ponadgabaryty.

Szczególną uwagę poświęcamy ładunkom częściowym, których szybka realizacja jest naszą największą pasją. Dzięki konsolidacji ładunków i maksymalnemu wykorzystaniu przestrzeni ładunkowej na samochodach, jesteśmy w stanie realnie wpłynąć na obniżenie kosztów związanych z realizacją dostaw. Bardzo prężnie rozwijamy usługi transportowe związane z branżą chłodniczą. Naszymi jednym z naszych klientów jest firma CEDROB S.A, która należy do największych ubojni drobiu w Polsce.
Mając świadomość jak ważny jest przepływ informacji jesteśmy osiągalni pod telefonami 24h/dobę przez 7 dni w tygodniu. Nie dzielimy przesyłek na mniej lub bardziej ważne - każda jest dla nas priorytetowa.
Wiemy również, jak ważne jest ubezpieczenie transportu. W przypadku ładunków o znacznie podwyższonej wartości oferujemy pomoc przy orgaznizacji ubezpieczenie CARGO, dzięki któremu towar jest chroniony w sposób szczególny.

Dane kontaktowe

Jacek Kitala


+48 32 726 11 24

+48 664 71 72 32
jacek.kitala@lft-logistic.pl


Dane adresowe firmy

www.lft-logistic.pl
Graniczna 29
40-017 Katowice