Skyclinic
Data dodania: 19/09/2017    
Tagi: implantacja włosów, przeszczepy włosów, artas system,

Skyclinic jest oddziałem najlepszej sieci klinik do transplantacji włosów z najnowszą technologią. Jako jedna z niewielu klinik w Polsce wykonujemy przeszczepy włosów metodą FUE z wykorzystaniem robota ARTAS System. Jest to jedyny robot na świecie, który potrafi z tak dużą szybkością i precyzją pobierać mieszki włosowe i wykonywać nacięcia dla przeszczepów implantacji włosów. Zabiegi przeprowadzane są dużo precyzyjniej, szybciej, bez bólu i co najważniejsze dla wielu Pacjentów, po zabiegu nie pozostają nieestetyczne blizny.

Przeszczepy włosów wykonujemy zarówno u mężczyzn jak i u kobiet. Pacjentami kliniki mogą być osoby, które cierpią na łysienie typu męskiego lub żeńskiego, ale także osoby po zabiegach radioterapii, chemioterapii czy osoby z bliznami pooparzeniowymi. Po zabiegu oferujemy opiekę oraz konsultacje specjalisty fryzjera, aż do uzyskania lepszego efektu w postaci jak najbardziej naturalnego wyglądu. Każdy Pacjent może liczyć na pełną anonimowość.

Wysoki poziom świadczonych usług zapewnia wyszkolony personel medyczny. Nasi lekarze i pielęgniarki dysponują ogromnym doświadczeniem, które cały czas poszerzają podczas cyklicznych szkoleń prowadzonych przez specjalistów w dziedzinie transplantologii z USA i Wielkiej Brytanii. Naszym pacjentom gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług, bezpieczeństwo oraz troskliwą opiekę medyczną.

Dane kontaktowe

Marta Orlikowska
+48 690038380
marta.olrlikowska@skyclinic.pl


Dane adresowe firmy

www.skyclinic.pl
Gwiaździsta 64/43/1
53-413 Wrocław