Dentalserwis.com
Data dodania: 23/05/2016    
Tagi: szkolenia, oprogramowanie medyczne, outsourcing IT, komputery,

DentalSerwis to innowacyjny projekt związany z szeroko pojętą tematyką outsourcing’u w branży IT. Wykorzystując wiedzę, własne know-how, zaplecze technologiczne, jak i duże doświadczenie, pomagamy skutecznie i sprawnie zarządzać placówkami medycznymi.

Nasze usługi i produkty, skierowane są do gabinetów stomatologicznych oraz jednostek medycznych. W ramach naszej usługi możemy Ci zaproponować:
audyt,
obsługę informatyczną,
dostarczenie sprzętu informatycznego i medycznego
serwis sprzętu
serwis techniczny,
oprogramowanie dopasowane do specyfiki działalności klienta
umowy serwisowe,
web serwis,
systemy bezpieczeństwa.
Oferujemy tylko i wyłącznie sprawdzone rozwiązania, intuicyjne i łatwe w obsłudze, a co najważniejsze stabilne – czyli takie, w których ryzyko awarii ograniczone jest do minimum. Gwarantujemy profesjonalne projektowanie, dobór oraz wykonanie systemów dla gabinetów stomatologicznych.
Pokaż się ze swoim gabinetem światu – od kilkunastu lat cieszymy się dużym zaufaniem klientów przy tworzeniu stron internetowych dostosowanych do potrzeb użytkowników. Oferujemy przygotowanie prezentacji multimedialnych, zdjęć i filmów reklamowych oraz spotów telewizyjnych emitowanych w poczekalniach lekarskich, a także innych produktów reklamowych identyfikujących i promujących państwa firmę.

Dane kontaktowe

Marek Szczypka
Właścicel+48 601426733
info@dentalserwis.com


Dane adresowe firmy

www.dentalserwis.com
M.J. Piłsidskiego 21
31-110 Kraków