Metalowiec sp. z o.o.
Data dodania: 21/04/2015    
Tagi: wyposażenie szpitalne, sprzęt rehabilitacyjny, sprzęt medyczny,

Metalowiec sp. z o.o. w Namysłowie istnieje od 1976 roku i jest doświadczonym producentem sprzętu rehabilitacyjnego i medycznego, krzeseł i foteli obrotowych oraz innych wyrobów metalowych.

W chwili obecnej sprzęt medyczny i rehabilitacyjny stanowi podstawową ofertę naszej firmy. Jesteśmy znanym i cenionym producentem szpitalnych łóżek wielofunkcyjnych sterowanych elektrycznie, łóżek do opieki długoterminowej w odbudowie drewnianej , podstawowych łóżek szpitalnych, szafek przyłóżkowych, wózków do przewożenia chorych foteli do pobierania krwi, kozetek i innych mebli medycznych.


Bogate doświadczenie, kooperacja z firmami zagranicznymi, oraz studiowanie sugestii naszych klientów, pozwalają nam wytwarzać solidne, trwałe i ergonomiczne produkty. Sprawdzają się one w obiektach użyteczności publicznej a także w domach klientów indywidualnych. Znaczną część naszej produkcji eksportujemy do Niemiec, USA, Szwecji, Litwy, Łotwy czy Słowacji. Jakość naszych produktów potwierdzają zdobyte nagrody, wyróżnienia i certyfikaty (m.in. Certyfikat Zarządzania Jakością ISO 9001:2000).

Dzięki dynamicznie pracującemu działowi technologiczno – konstrukcyjnemu, jesteśmy w stanie wdrażać do produkcji nowe technologie i produkty, tak aby sprostać wymaganiom klientów. Wysoka jakość naszych produktów w połączeniu z konkurencyjnymi cenami, tworzy bardzo atrakcyjną ofertę dla naszych klientów.

Dane kontaktowe

Natalia Stężała
Referent ds. Marketingu

0048 77 410 45 58

+48 697 060 414
marketing@metalowiec.com.pl,


Dane adresowe firmy

http://metalowiec.com.pl
ul. Fabryczna 2
46-100 Namysłów