Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej
Data dodania: 21/11/2014    
Tagi: Uczelnia, edukacja wyższa, nauki humanistyczne, nauki społeczne,

Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej (SWPS) jest jedną z najważniejszych i najbardziej znanych Instytucji Szkolnictwa Wyższego w Polsce, która od 1996 roku oferuje edukację najwyższej jakości. Główny Wydział znajduje się w Warszawie, podczas gdy reszta ulokowana jest w Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach i Sopocie.

Na naszych kampusach oferujemy interdyscyplinarne studia I i II stopnia dla ponad 14 tys. studentów. Oferujemy studia dzienne i zaoczne, licencjackie i magisterskie na kierunkach: Psychologia, Filologie współczesne, Socjologia, Prawo, Dziennikarstwo, Kulturoznawstwo, Politologia i Stosunki Międzynarodowe. SWPS jest jedyną uczelnią prywatną w Polsce, która otrzymała prawo nadawania tytułów doktorskich z Psychologii, Socjologii, Kulturoznawstwa i Prawa oraz habilitacji z Psychologii i Kulturoznawstwa.
Nasi studenci mają możliwość poszerzania horyzontów nie tylko poprzez czerpanie wiedzy od wybitnych nauczycieli, ale także przez wyjazdy zagraniczne jako części programów wymiany studenckiej, które oferujemy. Studenci mogą wybierać pomiędzy wyjazdem do Europy, Turcji, Korei, Chin i Stanów Zjednoczonych. SWPS jest bezsprzecznie międzynarodowym centrum kształcenia. Nie tylko wysyłamy naszych studentów na programy wymiany studenckiej, ale także serdecznie witamy tych, którzy decydują się na studia w Polsce.

Dane kontaktowe

Marcin Imszenik
International Recruitment Manager

0048 22 517 96 00
0048 22 517 96 25
+48 516 789 421Dane adresowe firmy

http://www.swps.pl/
Chodakowska 19/31
03-815 Warszawa